Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki túlöltözni/ki...

Szerintetek ciki túlöltözni/kitűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy céges rendezvény (karacsony környéken) ami mindig elég elegáns szokott lenni. Vettem egy ruhát rá, ami nagyon tetszett, maxi (hosszú) ruha, picit bővülős.

A tavalyi esemény alapján inkább Mini ruhában mennek a nők erre az estére, tavaly max egy lány jött hosszúban.


Emellett, én őszinte leszek, szeretek kioltozni és szerintem hülyén néz ki ha ilyen elegáns a ruhám és a többi “részem” nincs hozzáigazítva, így megyek fodraszhoz és sminkeshez is. Nyilván nem akarok túl feltűnő lenni, hanem ízléses.


Tavaly Mini ruhában voltam de akkor is megjegyezték hogy milyen csinos és senkin nem volt még csak hasonló sem, valaki viszont azt mondta hogy “milyen érdekes ruha, csak nem figyelemfelkeltés volt a cél?”


Nektek mi a véleményetek erről? Ciki túlöltözni? Nektek is az jön le ha valaki ad magára hogy figyelmet akarja felhívni magára?


2019. dec. 13. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább az alul öltözés ciki.Ha nem viszed túlzásba a dolgokat,akkor tudod csinosan is viselni azt a ruhát.
2019. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem sok szerintem, hogy hosszú. Csak ne nagyestélyi legyen.

Direkt túlöltözni ugyanolyan gáz, mint alulöltözni, olyan helyen, ahol van jelentősége a ruházatnak.

2019. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem túlöltözés... elegáns ruhához persze hogy elegáns smink jár, és szép haj

ne legyen méteres konytod vagy gigantikus, színpadi sminked

2019. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hosszú ruha, tüll. Nem nagyestélyi igazából, fekete egyszerű ruha. A hajam fonva lesz, sminkem meg csak alap smink lesz valószínű piros ruzzsal de ennyi.


Nem akarok direkt túlöltözni de szeretném megadn a módját. Ezért is kerdeztem bár persze így nehéz hogy nem látjátok a szettet:) de azért nagyon köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 13. 20:19
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi a ruha egyébként

2019. dec. 13. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó.
2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tökéletes

Nem kell mindenkinek megfelelned. Mindig lesz olyan aki máshogy gondolkodik.

2019. dec. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak úgy odaböfögött a kollégád, meg csipkelődni akart. Öltözz így, ha így esik jól, én senkire nem néznék rossz szemmel mert jobban kiöltözne, úgy lennék vele hogy biztos fel akarta venni valahova :D
2019. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kis megerősítésre volt csak szükségem :)
2019. dec. 14. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A kollégád flörtölt veled, én bóknak venném.
2019. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!