Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Body feszülős szoknyával...

Body feszülős szoknyával hogyan hordható?

Figyelt kérdés

Vettem egy gyönyörű alkalmi bodyt (hozzáteszem még soha nem volt ilyen rajtam) és az volt az elképzelés, hogy egy passzos szoknyát veszek fel hozzá, viszont amikor felprobaltam hozzá a szoknyát, a fenekemen a body vonala végig kirajzolódott. Külső szemlélőként azt is gondolhatja, aki nem tudja hogy az body, hogy olyan bugyi van rajtam.

Engem rettenetesen zavar, hogy kell ezeket a bodykat viselni?

Előre is köszönöm a válaszokat



2019. dec. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy sem de én a fenekembe szoktam tűrni azt is amennyire lehet. Mást sajnos nem tudsz vele kezdeni.
2019. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csalódás ez a body téma valahogy, pedig gyönyörű szép, amit vettem. Kíváncsi vagyok másoknak mit gondolnak, ha még látnak egy ilyent, engem nagyon zavar
2019. dec. 14. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tangás és sima is,egyik sem zavar.Először nekem is furcsa volt,hogy átlátszik.Próbáld eligazgatni hátul,hátha sikerűl,hogy ne látszódjon.
2019. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Tangás fazonút kell venni, vagy átszabni a meglévőt tangásra. :)
2019. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem passzos szoknyával vennéd fel?
2019. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A szoknyát cseréld le, ha zavar hogy látszódik mi van alatta. Mivel így bármilyen bugyit veszel alá az is látszódni fog.
2019. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
Ha érdekes egy férfi válasz is azt gondolom ezt a legtöbb férfi észre sem veszi mást fog nézni rajtad .
2019. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem hordok bodyt feszülős szoknyával mert mindenhogyan kirajzolódik. Én bő szabású szoknyát veszek fel vagy fodrosat ami elfedi ezeket a kirajzolódásokat eléggé. Vagy marad a tangás body, vagy tangásra alakítani, de gondolom egy szép drágábbat nem akarsz szétbarmolni csak ezért, mert én sem tenném egyébként.

Én bodyt többnyire hosszított felsővel és nadrággal hordok az nem is látszódik meg fázós vagyok szóval nekem a body aláöltözőnek való.

2020. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem abszolút nem ciki ha látszik a bugyi vonala és még izgi is ha rájövök hogy biztosan body lehet a lányon.

Ha téged zavar akkor van ilyen tangásba is.

2020. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!