Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsia Centerből érdemes...

Ázsia Centerből érdemes ruhákat vásárolni? Nem gagyi?

Figyelt kérdés
50 féle ruhabolt van most néztem, de nem tudom mennyire jó minőségűek. Valaki, aki már vásárolt Ázsia Centerben egy ruhaboltból, akkor leírná, hogy milyen? Elégedett vagy vele?
2019. dec. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó, a klasszik kínai piacostól a török holmikon át a plázás minőségig meg olasz cuccokig minden van ott. Nyilván a többség kínai, nevéből adódóan.

Én ugyanúgy évekig hordom az onnan származó cuccaimat mint bármi mást.

2019. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos kínai üzlet. A poliészter meg silány minőség elég gyakori. Kilehet fogni használható darabokat, de érdemes vásárlás előtt átnézni például a varrásokat, mert bele lehet futni néhány full gagyiba is.
2019. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legutobbi tapaszataltom az volt hogy hiaba 50-100-200 bolt, megis ugyanazokat a ruhakat arultak, az arak se voltak kulonbozoek
2019. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Józsefvárosi piacon érdemes volt vásárolni, de az Ázsia Centerben méregdrágán a szar kínai gagyit nem érdemes megvenni.
2019. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár pólóm, és egy vékony kabátom onnan. Jópár évesek. Viszont az ellenkezőjébe is belefutottam már, és voltak ruhák amik fél év alatt kukába kerültek.
2019. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tapasztalatom. Elég sok ruhám van onnan. Viszont vásárlás előtt tényleg megéri atfutni nincs e valahol félre varrva. :)
2019. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!