Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartó?

Milyen melltartó?

Figyelt kérdés
Nagyobb mellű nők, hol vásároltok melltartót? Most már ott tartok, hogy nem tudok magamra venni, mindenhol a vékonyabb pántos verzió van. Általában 85/c, 90b méret kell, de alig tartanak, nagyon kényelmetlen a kialakításuk, a melleim két belső fele folyton "kiugrik ' ha pl lehajolok. Hol vegyek jó tartást adó melltartót? Kisvárosban élek.
2019. dec. 21. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg nem C vagy B kosár kell neked. Ha jó rád a melltartó akkor nem szabadna kiugrania.


Próbálj fel egy 80 D-t...lehet nagyobb kosár is kell. Hátpántnak meg kényelmesen szűknek kell lennie, max két ujj férjen be alá.


Akkor jó rád, ha a súlyt a hátpánt és NEM a vállpánt viszi. A melled nem buggyan ki, a merevítő hozzáér a szegycsonthoz, és a hátpánt vízszintes.


Ebayről szoktam venni, Bravissimo, Curvy Kate, Panache, Pour Moi márkákat. Ezek drágább árkategória, de inkább veszek valamit ami tart és hordom amíg szétesik, mintsem hogy kényelmetlen legyen.

2019. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Triumphban találtam egyedül megfelelőt (75/F,80/E) lehet online is rendelni
2019. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma vettem Lidl - ben kismama melltartót, igaz nem ad szép formát, mert nincs benne merevítő, viszont nagyon kényelmes és biopamut az anyaga. Holnap megyek is venni még, mert úgy tűnik beválik.

2019. dec. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!