Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen régies stílusú lányok a...

Ilyen régies stílusú lányok a hétköznapi életben is vannak, vagy ez csak a TV-ben lehetséges?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2upTgekgodU&feature=youtu.be..


Úgy értem, hogy lehetséges-e, hogy nem megrendezett körülmények között, önszántából vesz fel egy lány ilyen ruhákat azért, mert neki ez tetszik, kvázi részben így fejezi ki önmagát? Azért vagyok kétkedő ebben a dologban, mert én még sosem láttam sehol ilyen csinos, nőies külsejű lányt, sőt még csak hasonlót se. Legfeljebb 35 feletti korosztályban. Mindig, mindenhol csak extra modern, vagány külsejű lányokat látni. Ne értsetek félre, nem szeretnék panaszkodni, a fiúk többségének úgyis a mai vagány külsejű nők tetszenek, ők biztosan boldogok is, s már rég megtalálták az igazit. Engem viszont ez a kedves, nőies külső és az ehhez tartozó személyiség vonz, és sokat jelentene, ha tudnám, hogy legalább 1-2 ilyen lány létezik a valóságban is, így talán nekem is lehetne esélyem rátalálni... Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat ismrerek akik nem mindennapra, hanem színházba, ünnepekre, rendezvényekre öltöznek fel így. Az átlagos napra általában csinos pulcsit, pólót, blúzt, hozzá egyszerű nadrágot hordanak.
2019. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy ők 18-21 évesek
2019. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Engem miss pitsának tartottak, mert így öltözök.(17éves korom óta)

A pasik is csak azt veszik ki a szoknyás harisnyás körömcipős csajokból, hogy kínálja a portékát.... No comment.

Vagy a túl merev, és fapna a másik oldal.

Igazodjon ki rajtatok akinek 6anyja van.

2019. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

„Igazodjon ki rajtatok akinek 6anyja van.”


Megtörtént a szembesülés azzal, hogy nincs egységes férfi gondolkodás és mindenki autonóm személy?:D

2019. dec. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartod régiesnek ezt?

Én hasonlóan öltözködöm hétköznap munkám miatt, de sosem éreztem hogy a hosszabb szoknya harisnyával régies vagy öregasszonyos lenne.

Szeretek nőiesebben öltözködni, így elég sűrűn hordok szoknyát, egyrészes ruhát is.

25N

2019. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

“Régies?!”

Minden második bölcsész szakos diáklány így öltözködik.

Legalább egy gothra, steampunkra, vagy szimplán viktoriánus öltözetet kedvelő személyre gondoltam a “régies” jelző hallatán.

Ez a felső, amit visel, illetve a térdig érő szoknya pont, hogy most inkább elcsépelt divat lett.

2019. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!