Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hány pár csizmátok,...

Lányok hány pár csizmátok, cipötök van?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Csizma cipő rengeteg,kb 40
2019. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi,csizma 2
2019. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SOK! :)
2019. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csizma 7, ebből 3 térdig érő, 4 boka. Jah, meg van még egy gumicsizmám, de azt utcán nem használom, csak kint a tanyán, vagy az erdőben, ha nagy a sár.


Cipőből nem tudom pontosan, de kb 40-45 pár. A legtöbb a balerina, aztán magas sarkúból is van bőven. Van 2 belebújós, 2 vászon converse tornacipő, egy kínais tornacipő (fesztiválozni) 3 sportcipő, egy csini szandál, van még 3 papucsom meg egy túrabakancsom is. Szerintem nagyjából ennyi. Egyedül a csizmák száma biztos, mert jelen pillanatban csak azok vannak elöl, a többiek a cipős szekrényben és a gardróbban várják, h beköszöntsön a jó idő.

2019. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Divatellenes vagyok. Van 2 csizmám (egy utcai, egy erdőjáró)

1 bakancs, 1 szandál, 2 félcipő. A napi használatúakat 3-5 évig hordom.

A bakancsom már 10 éve megvan, de egy minőségi tartós darab. Katona ismerős ajánlotta.

2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Papucsokkal, szandálokkal együtt kb. 30 pár. Mind jó minőségű, divatos. Kevesellem, de nagyon kis méretet hordok, magas a lábfejem és nehezen kapok cipőt. Különben kétszer ennyi lenne :-)
2019. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Csizma/bakancs: 4

Cipő: 4

Papucs: 2

Magassarkú: 3


A fentiekben benne van a túracipő, edzőcipő és strandpapucs is.

2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem sok. Egyrészt speciális méret vagyok, így nagyon nehezen kapok magamra lábbelit, másrészt semmi szükségét nem érzem, hogy több tucatnyi cipőm legyen. Nem is tudnám hova tenni őket. Úgyhogy csizmából van 2 igazi (egy fekete bőr + egy hótaposó jellegű) és 3 bokacsizma, egyéb cipőből meg az alkalmikkal együtt 6.
2019. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van 2 pár utcai sportcipőm, 1 pár amit tesiórákon és edzésen használok, 1 pár hótaposóm, 1 pár lovaglócsizmám és van 1 pár bakancsom. Ezeken kívül van még néhány cipőm, amit pl. rokonok adtak oda, hogy nekik nem jó, de én sem nagyon használom őket, plusz még pár agyonhasznált, rongyosabb cipő, arra az esetre, ha olyan helyre mennék, ahol tönkretenném a normális cipőimet.

17/L

2019. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg
2020. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!