Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az aboutyou....

Mi a véleményetek az aboutyou.hu-ról?

Figyelt kérdés
Most készülnék rendelni tőlük, de nagyon sok elégedetlen kommentet olvastam. De voltak olyanok, akiknek az jött meg, amit rendeltek és minden oké volt. És én most teljesen el vagyok bizonytalanodva. Amit rendelnék az egy Nike cipő, 30 ezer körül, és nem szívesen hagynék ott nekik ennyit, ha nem tökéletes minden.

2019. dec. 30. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most rendeltem onnan, még nem kaptam meg. Úgy voltam vele, hogy inkább azok írnak, akiknek valami baja volt, szóval nem mérvadó.

Sok a termékcsere külföldön is, de ingyen és gond nélkül vissza tudod küldeni.

Akik jó terméket kapnak, max a dobozra meg a méretre szoktak panaazkodni. A dobozt hagyjuk is, ha annyira fontos neked az eredeti és ép doboz, vedd meg boltban a cuccot, a mérethez meg mi köze az üzletnek...

De remélem nem lesz rossz tapasztalatom, pár nap és kiderül. 😀

2019. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer rendeltem es utoljara. Bakancsot rendeltem, 20 ezer ft-ért.

Ugy kaptam meg hogy mindkét oldala ugyanott koszos volt. Mintha koszos kézzel fogdosták volna meg, es az orrán már egy vékony csíkban sérült volt. Szerencsére a kosz lejott nedves törlővel, az orrán maradt a hiba. Az ember nem ezt várná. Főleg egy olyan oldaltól, ami már kb a csapból folyik, ha kinyitom.

Nekem csalódás sajnos :(

2019. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Semmi. Én nem rendelnék, ugyan annyiba kerül mintha boltban venném.

Mondjuk egy ideje nem vásárolok az országban ruhát, elegem lett az ügyfél(le)kezelésből és az alkalmatlan eladókból.

2019. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, mennyire fel volt fújva a kampánya. Az összes magyar influencer is azt hirdette, hogy ez mekkora nagy dobás lesz.

Hát... Felmentem az oldalra, abban a hitben voltam, hogy biztos találok valami különlegeset, de nem.

Ugyanaz a klisés fast fashion casual stílus van ott is nyomatva, mint bármilyen 15-30 évesek által nyomatott plázás üzletben.

Ennél fogva nem is rendeltem onnan semmit.

Nem akkora durranás, mint amennyire felfújták körülötte a hype-ot.

2019. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nálam már anno a szerencsétlen és meggondolatlan marketinggel elvágta magát a webshop, illetve szerintem maga a webshop felépítése is béna, egyébként meg jobban szeretek olyan oldalakról rendelni, ahol nincs ennyi minden ömlesztve.
2019. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Ja, egyszer rendeltem tőlük, az ügyfélszolgálattal, visszatérítéssel semmi gond nem volt.
2019. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Igyekszem mindenhol hangoztatni, nekem nem volt szerencsém ezzel az oldallal. Fehér ing helyett, besárgult inget kaptam. Díszcsomagolás (dupla Levi's pólónál) elszakadva. Ok. hogy ez csak a csomagolás, de éppen ajándéknak szántam, mellesleg az igénytelenség egyik jele. A visszaküldött áru pénz visszatérítését még ma is várom. "Bizonyos gond volt az OTP-vel és ma sem érjük el". Ez volt a válasza az ügyfélszolgálatnak. Szóval komolytalan az egész, most jeleztem a Fogyasztóvédelemnek.
2020. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont a közelmúltban mondták többen is, hogy a megrendelt márkás cuccok helyett hamisítvány érkezett nekik.

Hogy ez valami véletlen hiba volt, - a szállítás során történt valami, és bekerült hozzájuk pár hamis, vagy az egész erre épül, - nem tudni. Nekem még nem volt személyes tapasztalatom velük, és ne: is gondolnám, hogy lesz.

Már az elején büdös volt nekem ez a nagy felfújt lufi, amit minden platformon nyomattak. Ha egy fancy, egy tonnányi megélhetési influencerrel reklámoztatott, divatos designnal, “hűűdemegbízhatónagydurranás” webshop elszabott hamisítványokat ad el, az máris legális? Ha egy Fashion Days szerű outletnek álcázott webshopként főleg régebbi, népszerű modelleket árusítanak, azt gondolják, hogy lazán megtehetik ezt?

2020. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Waltergabor válasza:
Kétszer rendeltem, kétszer szívtam. Februárban a 27ezres kabát zsebén a patent kiszakadva, de jól néz ki a kabát, így ráhagytam. Márciusban 3 darabos póló egységcsomagban 12ezerért, jöhet. De kibontva az egyik póló láthatón kisebb, mint a többi, persze a méretcimke átvarva. Tudom, hogy vissza lehetne küldeni, de túl macerás: eredeti csomagolásban, küldlevéllel, visszatérítési nyomtatvánnyal GLS, vagy Postán keresztül. Na, ettől még a hideg is kiráz. Buktam. Tanultam.
2021. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Háromszor rendeltem onnan, mindig időben és tisztán rendes dobozban kiszállították a hamisítvány adidas cipőt.
2022. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!