Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másról is lecsúsznak a farmere...

Másról is lecsúsznak a farmerek? Haszáltok övet? F

Figyelt kérdés
Nem jó a méret, vagy mi lehet a baj? Öv nélkül lecsúszik szinte az összes farmer, amint csinálok valamit, rögtön kint van a derekam, állandóan húzgálom fel. A kisebb meg szorít.

2019. dec. 30. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen rólam is. Általában akkor, amikor gyalogolok. Nemrég vettem egy övet is, majd tesztelem farmerokon.
2019. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert valami tapinaci, gondolom.

Amúgy meg nem véletlenül van rajtuk bújtató, meg az öveket sem véletlenül találták fel, én is mindenbe teszek övet, amin van helye. Farmer ráadásul hülyén is néz ki öv nélkül.

2019. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, és igen. Főleg hogy sok nadrág ráadásul olyan, hogy rövid is meg bő is... Nem tudom hogy én vagyok-e elcseszett, vagy mi van :D de a nadrágok többségébe muszáj tennem. L
2019. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Lehet nem jó a fazon, vagy a méret, vagy az anyaga, stb.


Én fiúként a super skinny farmert kedvelem, aminek teljesen sztreccses az anyaga. Ebből olyan fazont választok, ami tökéletesen rám passzol mindenhol, rám feszül végig, és méretből is olyat ami a boltban egy picit túl szorosnak tűnik. Ha így választok, akkor pár óra után már enged annyit, hogy nem szoros, de még mindenhol passzos rajtam, és nem is csúszik le, nem kell igazgatni. Jó persze ha leguggolok, akkor nyilván ez is le fog picit csúszni, de guggolni ritkán szoktam.


Amúgy ettől függetlenül általában hordok övet is, mert az öv alapból jól néz ki egy farmerhez. :)

2019. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában rajtam is csúszkál. Ezért textilöveket hordok. Van több is, hogy tudjam a színeket is variálni.
2019. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!