Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Testszínű nejlonharisnya már...

Testszínű nejlonharisnya már nem divatos?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam hogy már cikinek számít. Kérdésem, ha olyan helyre megyek mint pl bál vagy esküvő, egy koktélruhához ne húzzak?
2020. jan. 1. 12:47
 1/9 anonim válasza:
0%
Hát lehet hordani csak ne legyen narancs színű mert az gázos nagyon vagy a másik változat az hogy túl sötét ez a bajom a "testszínűvel".
2020. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki. A testszínű mindig klasszikus, elegáns. Sose megy ki a divatból.
2020. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem divat kérdése, a testszínű harisnyát mindig hordani fogják.
2020. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem ciki. A testszínű harisnya szerintem mindig is használatos lesz, és szerintem a többség a bálokon, esküvőkön szintén ilyen harisnyát használ.
2020. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen normális női viselet, én szeretem. Nyilván vannak akik nem, azt is meg tudom érteni, ha valakinek nem tetszik.


25/N

2020. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Esküvőre elméletileg tilos is a fekete szín, úgyhogy nem is nagyon tudnál egy elegáns koktélruhához mást venni, ha ezt be akarod tartani. A színes harik is jópofák, de számomra közel sem olyan elegánsak, mint az egyszerű testszínű (vagy a fekete, ami viszont nem passzol mindenhez), eszembe nem jutna pl állásinterjúra egy hupilila darabot felvenni.

Szóval szerintem ha valami, akkor a testszínű harisnya egy jolly joker.

2020. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

a testszinu harisnya majd akkor megy ki a divatbol amikor a farmer

ami ciki, az a pucer lab egy elegans esemenyen (kiveve persze ha nyaron van 40 fokban vagy valami tropusi orszagban)

2020. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Mamás. De kinek mi.
2020. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy ment,nagyonis divatos,főleg a férfiak körében az oldalról.
2020. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!