Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szexi fehérnemű lenne...

Milyen szexi fehérnemű lenne jobb? Egybe vagy külön részes?

Figyelt kérdés

Hol lehet olcsón de jó minőségű (szerintem bodyt,mert az jobb lenne) venni? Budapesten nem tudom Árpád Center talán?

Hallottam hogy a westend alsó szintjén meg az aluljáróban de ott nem nagyon "gagyi" a minőség,meg ízlésesen nézzen ki ne mint egy rossz k0rv@



2020. jan. 1. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem a 2 részes tetszik jobban egy nőn mivel szeretem látni a nők hasát is de ugye kinek mi. Ázsia centerben van 1-2 ilyen jellegű bolt,a minőségüket nem tudom de választék van
2020. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 StevenUp ***** válasza:
100%
Nekem is a két részes cucc tetszik jobban
2020. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet 2 részessel "jobban járnék"?
2020. jan. 1. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 2 részes tetszik jobban.

Ha szép formas hasad van(nem kockahasra gondolok),akkor nehogy egyrészest vegyél!

Nagyon izgató ám a nő hasa is...meg a melle...meg

ha szép akkor úgy kb.mindene:D

2020. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a bodyk jönnek be nagyon, de persze egy szép bugyi és melltartó is jó. Olyat válassz amiben te jobban érzed magad!

Egyébként minden fehérnemű boltban van mindkettő :)

2020. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok annyira megelégedve a hasammal ezért gondoltam bodyra
2020. jan. 1. 23:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha picit husisabb vagy esetleg akkor az egyrészes lehet előnyösebb. Nézd meg te melyikben érzed jobban magad és az alapján dönts szerintem :)
2020. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sokkal jobban tetszik egy lányon egy egyrészes body mint bármi más, de ez tényleg embere válogatja. A másik is szép főleg ha vörös vagy sötét kék. De bodyban is vannak ilyen színek, és azzal meg pláne ne foglalkozz ha van rajtad egy kis plusz az én "szememben" többnek tartom azt ha van mit meg fogni egy lányon, nem pedig azt a tökéletes 40kg ot.
2020. jan. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Szexi tud lenni mindkèt fajta. Nekem jobban bejön a bady mondjuk jobban felvágott oldalt ès elöl pedig áttetsző csipkès takar, de közben sokat sejtet is. Beindìtja a fantáziát.
2020. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Végül 2 részesnél döntöttem melltartót már megvettem és egy tangával, combfixxel meg harisnyatartóval szerintem jó lesz:)

Egyébként nem mondanám hogy hosis vagyok de..lehetne a hasam vékonybb csak a karácsony meg stb de egyébként 50kg vagy és olyan 162 cm

2020. jan. 2. 19:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!