Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17-18 éves korban ciki a...

17-18 éves korban ciki a mintás póló?

Figyelt kérdés

Tescobol van csomó mindenféle színű pl zöld pólóm autoval élén világos kék tengerpartos képpel stb

De valahogy ezeket kezdem már gyerekesnek érezni és inkább sima egyszínű pólókat hordok.

Ti erről mit gondoltok? Tényleg gyerekes?


2020. jan. 1. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekes vagy sem, én negyven évesen, mérnökként, két gyermekes apaként a Takkoban, Tescoban és a H&M-ben kapható Simpson családos vagy Family Guyos pólókat is hordok. Lehet lassan ideje lenne tényleg felnőni?
2020. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, de nekem soha nem volt a világom. Max csak a virágos/növényi, vagy egyéb mintás anyagúak az egész ruha felületén pont abban a korban, amit írtál. Ma már szinte csak egyszínű darabjaim vannak. Nem vagyok egy hűű de színes, virágmintás hippi alkat, de nem is mondanám a stílusomat “letisztultnak”, mert jóval alternatívabb, de egyben “viktoriánusabb”, steampunkosabb annál.

Már 12 évesen sem szerettem ezeket a feliratos, óriás “matricás” felsőket. Egyszerűen nem találtam egyet sem, ami leírná, vagy amit szívesen viselnék. Meg egyébként is, miért is viselnék Nirvanás, Rolling Stones-os felsőket, ha szökőévente egyszer hallgatom 1-1 számukat, vagy olyan sportos, olyan idézetekkel telenyomott darabokat, amik szintén soha nem voltak, és soha nem is lesznek az eseteim.

Soha nem fogom elfelejteni, amikor 16 évesen nem tudtam elmenni vásárolni a szüleimmel, és megkértem, hogy hozzon nekem valami “szexibb”, felőttesebb ruhadarabot. Pont egy nagyobb fogyás után voltam, szinte az összes ruhadarabom 3 számmal nagyobb volt rám. Előtte nem öltözködtem túl divatosan, de még csak hasonlóan sem, mint a korombeliek. Nem csak azért, mert akkor eleve más tetszett, hanem azért is, mert az alkatom miatt nem tudtam divat szerint öltözködni. Valami egyszínű, alakomhoz passzoló darabra vágytam volna.

Erre hazaállít egy rikító rózsaszín “Miss Cute”, azaz “Miss Cuki” 😱feliratú csiricsáré pólóval.

2020. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az OK, hogy autós, de mihez van közelebb? A Verdákhoz vagy inkább valami ilyesmihez?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Egy ilyesmi gyerekes:


[link]


De egy ilyesmi már nem:


[link]



De valami jó felirattal semmi se túl gyerekes.


Pl kb egy évve a Takkóban láttam valami ilyesmi pólót:


[link]


A gyerek részlegen is volt, de ha ne rózsaszín legyen, még mindig megvenném. :D


18L amúgy

2020. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hibás link javítva:


[link]

2020. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!