Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aboutyourol mi a tapasztalatot...

Aboutyourol mi a tapasztalatotok velemenyetek. Az akcios dologra is ervenyes a kuponkod es tenyleg nincs postakoltseg se?

Figyelt kérdés
Koszi
2020. jan. 10. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az akciós dolgokra nem érvényes a kupon.

Ingyenes a rendelés ez igaz.

Viszont én nem vagyok megelégedve. Először es utoljara rendeltem tőlük egy Tom Tailor bakancsot 18 ezerért. Mindkét oldalán a boka rész alatt volt egy koszfolt. Mintha koszos kézzel fogták volna meg két oldalt. Valamit az orrán már egy pici de latható csíkban sérült volt az anyag.

Meg is irtam nekik, hogy jobban figyeljenek oda az egyén munkájára, aki összekészíti ezeket, mert kritikan aluli..

2020. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem pár nadràgot, ami nagy kedvenc lett.. de igazából, ha máshol találok ilyet, akkor onnan vásárolnám. Tényleg ingyenes volt, visszáruztam is, nem volt gond, de nem különb a többi online ruhástól.
2020. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ne rendelj innen. Én fehér ing helyett besárgult inget kaptam, ki se bontottam, már a nejlon csomagoláson át látszott. Levi's pólók díszcsomagolása el volt szakadva (nem kicsi). Igénytelen társaság. Amit visszaküldtem árút, annak a pénzvisszautalását még ma is várom (1 hónapja vették át). Az ügyfélszolgálat általános válasszal tovább passzol, türelmet kér, nincsenek a helyzet magaslatán. Hogy adhatta ehhez nevét Ördög Nóra?!
2020. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hamis termékeket árulnak, a visszaküldés meg az akcióik mind kamuk.
2020. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miert lenne hamis? Orias ceg
2020. júl. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!