Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is visszaküldenétek ezt a...

Ti is visszaküldenétek ezt a karórárát (csavarodott szíj)?

Figyelt kérdés

Rendeltem az interneten egy Gant férfi karórát 17 ezerért. Külsőre nagyon tetszik, élőben még jobban megtetszett.


Aztán miután megérkezett, kicsit jobban szemügyre vettem és észrevettem, hogy a szíján van egy enyhe csavarodás... Teljesen lelombozott, gondolkodtam mit tegyek és kértem a visszaküldéshez ez egy futárt...



Felvételnél nem annyira zavaró, de egy kicsit kikandikál az a rész ha az óra a karon van.


Ha leteszem egy asztallapra, láthatóan feláll egy rész a szíjból, azt visszaerőszakolni nem lehet. Lehet ez idővel még rosszabbodna is.


Gondoltam elviszem óráshoz, hátha azt a szíjat ki tudja cserélni, de minek szórakozzak vele, ha van 14 napos elállási jog?


Nem is használhatóság ügyileg zavar, hanem az, hogy ha kiadtam érte a pénzt, elvárnám, hogy ne legyen ilyen gond....


[link]


Vélemény?


2020. jan. 10. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Folyamatosan így vagyok ezekkel a rendelésekkel, állandóan besz.pom valamivel :((


Most nem tudom, máshonnan megrendeljem-e, az se lesz ilyen hibás, mert annyira tetszik, hogy más karórát már nem tudok elképzelni magamon...

2020. jan. 10. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Vissza,

Kérj egy másikat hátha jobb

2020. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve.
2020. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!