Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden férfi bakancs ilyen...

Minden férfi bakancs ilyen kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen [link] bakancsot még tavaly, és egyszerűen akárhányszor felveszem, mindig fáj utána a lábam(vádlimtól a talpamig) egész nap.


Pedig raktam bele ilyen speciális betétet is, anélkül kb hordani nem bírtam. Első bakancsom volt, de szerintem az utolsó is, meg rájöttem, h tök felesleges Mao-ra bakancs arra az évi 1 nap havazásra.



2020. jan. 12. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A bakancsok túl merevek, meg kemények, különösen a talpuk. Nagyjából semmi szükség rájuk, kb az a kategória, mint a városi terepjárók az utakon.
2020. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem, sikerült beválasztani egy rosszat. Sajnos egy pár perces próba és néhány lépés séta nem mindig adja vissza, mennyire lesz kényelmes az egésznapos viselés ezért kell nagyon odafigyelni a legapróbb kényelmetlenségre is.
2020. jan. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, pl Martens, Timberland, Caterpillar nem kényelmetlen.
2020. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatezer forintos kínai melósbakancsban röhögve el lehet tizenkétórázni. Ha vennék észrevehető összegért egy túrabakancsot, első dolgom lenne visszavinni, ha a kínás papírmasénál kényelmetlenebb.
2020. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!