Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kabatbol tényleg 1 el nagyobb...

Kabatbol tényleg 1 el nagyobb méretet szokas venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt akarom meg rendelni de nem vagyok biztos a méretbe.

A legtöbb pólóm pulcsim l és méretű néhány kivételes darab m es vagy xl el es de szinte mindenbol l es való rám.

Itt nem vagyok biztos benne de azt hallotam hogy kabatbol eleve 1 méretel nagyobbat szokás venni ,hogy ala lehesenn öltözni jo lenne az xl es?


2020. jan. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Felsőkből xl-t hordok igy kabatbol is, van egy teli kabatom amelyik l-es, ne vegyel 1 szammal nagyobbat, ala fogsz tudni öltözni.
2020. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy rám passzolo kabát új hossza felül 68cm

Alul 53cm itt a L es pedig 66-50 cm ez a 2-3cm új hosszzban lehet gond?

2020. jan. 15. 19:57
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem vannak nagyon vastag pulcsijaim, amiket nem tudnék kabát alá venni, ha nem lennének egy számmal nagyobbak. Én amúgy sem szeretem a passzos vagy pont jó kabátot, kényelmesebb, ha lazább, és aláöltözni is könnyebb.
2020. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ujjhosz akkor jó amikor pont a csuklonal vegződik ha kinyujtod a kezed akkor feljebb csuszhat az ujja. Ne vegződjön kezfejen. Igen butyutan nez ki es ha pld akarsz valamit csinalni folyton avval vagy elfoglalva, hogy huzogatod az újjat felfele ami visszacsuszik es rangatod a kezed a kabatban.
2020. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azert jo ez a kabat amit kineztel mivel az alja gumis igy alulrol nem engedi be a hideget es az ujja is gumis, ugyh olyat előnyösebb lenne venned amelyik csuklonal vegződik mert meghulyebben fog kinezne ha a gumis resz a kezfejeden fog vegződni. Arrol ne is beszelve, hogy a kesztyüt maceransabb lesz felvenni ha a kezfejeden vegződik az ujja. Kesztyűben abban az esetben fura latvanyt fogsz nyujtani. Modelra aki a kepen van egy szammal kissebbet adnek mivel a valla nincs vállvonalban es a kezfejere is racsuszik az ujja.

Utaztam a vonaton velem szembe leült egy ember, szép feher inget viselt, te amilyen meretben, a vallresze a váll es a könyöke közt volt, ezt tuti egyedül vette mert senki ra sem nézett, az újja meg tullógott a kezfején igy visszatűrte es igy lett egy jo nagy gombolyag a csuklojanal. Az az ing meg ram is nagy lett volna pedig tőle sokkal nagyobb darab vagyok. Csajok maris kiszurjak, hogy ha valami nem passzok az öltözékeddel attol ne felj.

2020. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Közben meg kérdeztem boltot azt írták 183 cm a modell 75 kiló és L es méret van rajta.

Én 183 cm vagyok kb 65 kiló és elég vékony vagyok. Szóval irtam a boltnak,hogy a rendelést modositsak L esre.

Remélem jó lesz.

2020. jan. 16. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kabátom nagyon meleg önmagában is. Pólóra veszem nagy sállal. Felesleges lett volna nem passzoló méretét beszerezni belőle, mert hátha nem megy alá 4 pulóver:D
2020. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!