Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne a divatos öltözködés...

Mi lenne a divatos öltözködés egy húsz éves sovány srácnak? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre én is ilyen "trendibb" dolgokban megjelenni, mert úgy érzem, hogy nagyon átnéznek rajtam. Általában farmert viselek csak és sötét cipőket, vagy sima vagy ilyen feliratos pólókat és ingeket.

Most vettem egy fehér cipőt a nyárra, miben kéne még változtatni, hogy kicsit menőbb legyen a ruhatáram?


2010. júl. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kockás rövidgatya, kockás ing, tornacsuka[mindegy,hogy converse vagy kínai bár a converse msot divatosabb:)],egyenesszárú gatya[csőgatyát nem ajánlom,ha nagyonn vékony vagy:D]vicces mintás,feliratos póló.:)
2010. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszínű pólók, de kicsit drágább fajta, mai jobban simul a testedhez. Ha a lábaid is vékonyak, legalább térdig érő rövidnadrágot vegyél!
2010. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Esetleg igyekezz feltűnőbb pólókat, ingeket választani, amik élénkebb színűek, mintásabbak, az nyilván feltűnőbb. Hozzá vegyél olyan nacit, ami passzol hozzá (ebben bármilyen nőismerősöd segíthet). Cipőnek tényleg jó a tornacipő. Vehetsz valami dizájnos napszemüveget is, kiegészítő gyanánt.


De azért azt hozzátenném, hogy ha csak a lányoknak akarsz jobban bejönni, azért nem muszáj ilyen monumentális változásokat megejteni, mert nem mindenkinek a trendi fiúk jönnek be :) Legalábbis én rosszul vagyok, az ilyen pink pólós, bazinagy napszemcsis, ultramodern nyakláncos, zselés hajú srácoktól :D

2010. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)

Rövidebb nadrágokat nem is szoktam hordani, mert nem szeretem a csirkelábaimat mutogatni.

Kommentelőnek igaza van, mert tényleg a lányoknak akarok tetszeni. Philip Russelles ingjeim vannak, nem tudom mennyire menő, de jó kényelmesek.

Ősszel és télen főleg bőrdzsekiben vagyok, amit nagyon szeretek, ez sem annyira "trendi" de én szeretem és jól érzem magam benne.

2010. júl. 22. 19:43
 5/5 anonim válasza:
és kezdj el kondizni :)
2012. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!