Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni BPesten...

Hol tudok venni BPesten (lehetőleg vmi plázában) fekete, sexy (de nem ízléstelen) combfixeket?

Figyelt kérdés

tudjátok, aminek szilikonos a vége és ott csipkés. nem szeretem a vastagot, minéél vékonyabbat.

az lenne a lényeg, hogy olcsó legyen. mert adtam már én ki többszöe 16ezret is combfixért, és 1. használat után szétszakadt, pedig vigyáztam rá, mint a hímes tojásra...:S ezért szeretnék olcsót, hogy ne legyen olyan rossz, ha kiszakad hamar.


2010. júl. 22. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
arénában szerintem bármelyik ruhaboltban kapsz...
2010. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de nagyon olcsón(1000alatt, de max 1500ig) szeretnék, mert úgyis kiszakad, és nem akarom sajnálni utána, hogy sok pént kiadtam érte, és nekem sok 2-4ezret kiadni egyért, hogy legyek benne 5 órát kb...:S
2010. júl. 22. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2500 ftos van és már fél éve hordom.... igaz az téli, de akkor is.

Azt egy pici fehérneműboltban vettem de nem Pesten.

2010. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kreppes fost akárhol találsz párszázért. Ha nem kell nagyon sürgősen, vagy Szegeden laksz, érdemes körülnézni a harisnyadiszkonton(.hu).
2010. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy combfix nekem nem érne 16ezret...

én a Calzedoniában vettem, az minden plázában van.a pult mögött vannak harisnyák, onnan kell kérni tőlük egy a méretednek megfelelő combfixet, ha jól emlékszem nagyjából 1300 ft volt,szóval tudom ajánlani Neked is

2010. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!