Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, viselnétek ilyen...

Lányok, viselnétek ilyen csizmát? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 31. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nem venném fel. Ellenben szerintem deichmann ccc humanic, mindegyikben jól eséllyel találsz esetleg még más nagy cipő áruházakban is.
2020. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsit rövidebb lenne a szára.
2020. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem visszahajtható a szára így kétféleképpen is viselhető.
2020. jan. 31. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2020. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a lábfej része fura.
2020. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem

Nem

2020. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem tetszik és nem venném fel, de kinek mi
2020. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, de egy csizmának legyen már rendes recés talpa ennyi pénzért... ebben csak elvágódni tud az ember, ha havazik, szóval nem venném meg...
2020. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem qrvás és az ilyen csizma csak miniszoknyával és harisnyával néz ki jól, amit legfeljebb nyáron hordok. A hétköznapi farmernadrágom + pulóverem mellett röhejesen nézne ki.
2020. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, van is hasonló csizmám. Néha felveszem, de nem tartozik a kedvenceim közé. Fura benne menni, mert sokkal kötöttebb a térdem benne, nem úgy hajlik, ahogy szokott. És ahogy már előttem is írták, kell hozzá harisnya, mert anélkül felvenni sem egyszerű, mert nem csúszik úgy bele könnyen a láb, valamint a vége dörzsöli a combom. Viszont a harisnyával meg könnyebben lecsúszik menet közben a combról, és nem győzi az ember lánya igazgatni. Szóval jól néz ki, meg minden, de sok macera van vele szerintem, így csak ritkán szoktam felvenni.


21/l

2020. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!