Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans authentic vagy old skool?

Vans authentic vagy old skool?

Figyelt kérdés
Eddig era volt nekem és kb 3 éve vettem, de úgy gondoltam ideje váltani. A cipőmnek csupán az alja kezdett kopni, de semmi komolyabb baja nem volt eddig. Viszont szeretnék egy másikat venni ami szintén strapabíró. Tapasztalataitokat is leírhatjátok miért ezt és miért a másikat :). 19f

2020. jan. 31. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem old skool jobb. Nekem 3 van belőle a legrégebbi 3 éves és annyi baja van hogy kicsit elvalt az anyag a gumitol de azt is simán meg lehet ragasztani és tényleg rengeteget hordtam . Tesómnak volt autentic de neki kb fel /egy év alatt a labujjanal kilyukadt az anyag. Lehet csak ő fogta ki és pont egy olyat vett el aminek gyenge volt az anyaga vagy nem tudom. Lehet azóta már észleltek és javítottak ezt a hibát de nem hinném. Szerintem egyébként az Old skool jobban is néz ki de nyilván izlesek és pofonok
2020. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!