Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőr cipő? (Kérdésed túl...

Bőr cipő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok olvastam hogy bőr cipőben nem izzad be az ember lába. 24 órázni szoktam és ilyen műanyag bakancsom van de 20 óra után már hiába van cipőben a lábam kijön belőle a szag hogy rohad a lábam kb. Vettem pamut zoknit meg hintőport az segít ha sima cipőben vagyok de ebbe 2 óra után belerohad. Tudnátok linkelni megfizethető árú bőr cipőt? Lehetőleg fekete legyen és kényelmes mert 24 órát kell benne szopnom. Az is érdekelne hogy a cipő melyik részének kell bőrnek lenni hogy ne izzadjon benne az ember lába?

2020. febr. 1. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked inkább egy hagyományos vászon tornacipőre lenne szükséged, munkahelyi váltócipőként.

Abban szellőzhetne is a lábad, és nem is lenne meleg.


Amúgy olcsón (vagy olcsóbban)itt találhatsz bőrcipőket (arra figyelj, hogy vannak vadiúj, de használt cipők is az oldalon, de mindig fel van tüntetve)


keress rá, hogy remixshop

2020. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én őket nyugodt szívvel ajánlom:


[link]

2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 óra után már a bőrcipőből is áradni fog a szag. Nem jó ennyi időt ugyanabban a cipőben tölteni. Nekem főleg bőr cipőim vannak, de akkor sem vagyok benne egész nap. Pl amikor beérek az irodába, akkor leveszem a cipőmet, és vagy papucban, vagy a benti topánkámban vagyok a munkahelyemen. Ezalatt az utcai cipőm átszellőzik, kiszárad, így egyrészt nem lesz büdi, másrészt a cipőt is jobban kímélem azáltal, h nem egész nap az izzadságban párolódik, mert az hosszú távon rossz hatással van a bőrre pl kirepedezik, vagy ha más nem bebarnul/feketedik a cipő belseje.
2020. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!