Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legnagyobb bevételű...

Melyek a legnagyobb bevételű divatcégek?

Figyelt kérdés
Olvastam rengeteg helyen, hogy a Zarát (is) birtokló Inditex a legnagyobb, de hivatalos sorrend kellene, lehetőleg 2019-es évre vonatkozóan.

2020. febr. 4. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mások is csak a google-val tudják megkeresni...
2020. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Sehol nem jegyzik a Zarát, mint divatcég. Ök fast fashion. A legnagyobb biztos az Hermès és a Chanel.
2020. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy esetleg van egy olyan holnap vagy bármilyen folyóirat, akármi, amiben szerepelnek a legnagyobb árbevátelű cégek iparág szerinti csoportosításban. Nyilvánvalóan próbáltam a Google-t kedves 1. válaszoló! :D Szerintem ez az oldal azért van, hogy bármilyen kérdést feltegyen az ember, amire kíváncsi.

2: Köszi a választ, nem akartam a fast fashion szót használni, de arra gondoltam. Ez tényleg nem egyértelmű a kérdésem alapján, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet. :) Szóval egy magyar szóval akartam leírni a fast fashion cégeket, ha erre bárkinek van ötlete a divatiparon kívül, akkor azt nagyon szívesen fogadom. :) Egyébként ha tudsz linket írni, hogy hol jegyzik a Chanel és hasonlók árbevételeit, akkor szívesen fogadom azt is.

2020. febr. 4. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Louis Vuitton

2. Gucci

3. Hermes

4. Prada

5. Chanel

6. Ralph Lauren

7. Burberry

8. Versace

9. Fendi

10. Armani

Egy cikkben lattam, nem tudom mennyi a valosagalapja (foleg, hogy azota megalakult a LMVH es hasonlo csoportok)

2020. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Megatláltama Forbes oldalán egy 2000-es listát és ott választottam ki a Apparel/Footwear Retail és az Apparel/Accessories kategóriákat.

Így a rangsor szerint a Christian Dior az első, második a Nike, 3. az Inditex.

Csak azért írtam le, ha valakit esetleg érdekel a válasz :)

Link: [link]

és:

[link]

2020. febr. 7. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az jó régi lehet, mert a Dior ma már sehol nincs.
2020. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!