Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 90es években tényleg felvettek...

90es években tényleg felvettek a fiúk fényes biciklisnadrágot akár suliba is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ezt igy konkrétan nem tudom. De tény, hogy akkoriban még nem volt ennyire fontos a külső megjelenés, mint manapság, és nem volt ennyi a fölösleges skatulyázás, meg az előitélet sem. Nem létezett olyan fogalom, hogy metroszexuális, sem olyan, hogy transzszexuális, és hasonló gender fogalmak. És nem volt mindenki mindentől vagy az ellenkezőjétől is homokos-gyanús.


Egészségesebb gondolkodású, normálisabb világ volt, mint manapság.

2020. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Simán elmentél bulizni susogós melegítőben, semmilyen ruhában, mert ezt hordta mindenki, és ugyanúgy kapcsolatokra tettél szert. Talán még minőségibbekre, mint ma.
2020. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van! A 90 es évek még más volt, de főleg hogy nem volt ez mutogatás a másikra hogy ki mit hord. Abban az időben igen sláger volt a biciklis gatyó és eszébe nem jutott másnak hogy le bú..izza a másikat ezért, akkoriban még ráadásul a harisnyát is fel vették télen a fiuk. Nem úgy mint most, én vissza is mennék ha lehetne abba az időbe. Nekem sokkal jobb volt.
2020. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én akkor voltam általános iskolás és gimnazista, de nem jártak a fiúk ilyenekben suliba. De amúgy hordtak színes, sőt tapadósabb cuccokat is szabadidejükben. Viszont az iskolában mindenki farmerben-sportcipőben volt, elég egyformán nézett ki az osztály. Meg a mákos póló volt még sláger.
2020. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A 90-es években voltam tini, és ilyen nadrágot inkább lányok hordtak, suliba is felvettük, menőnek számított. Fiúkon max sportolásnál láttam.
2020. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek a 3-as versenyzővel.

Talán egy koruak vagyunk mert akkor abban az időben valóban így vokt.

Most vissza süllyedtek értelmileg a fiatalabb generáció, a fiúkat sablonba kényszerítik a lányok meg azt vesznek fel amit akarnak.

Pont mint egy iszlám országban csak ott a nők vannak elnyomva, itt meg afiúk.

Mindenesetre én úgy öltözök ahogy nekem jó van bringás gatyám amit viselek ha kedvem tartja és ésszerűen télen harisnyát viselek.

F

2020. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Most meg minden régebbi stílust le néznek meg cikinek tartsák, de én is le tojom ezeket, inkább maradok régi módi de úgy öltözködöm ahogy nekem tetszik és amiben jól érzem magam. Na meg persze úgy ahogy praktikus pl télen is nem boka nadrág meg boka zokni amit amúgy is utálok, ha nem vastagabb zokni, vastag pamut harisnya, meg persze pulóver is vastag.
2020. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!