Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Michael Kors vip tagság hogy...

Michael Kors vip tagság hogy működik?

Figyelt kérdés
Csomó ember hoz jóval bolti ár alatt táskákat/cipőket a kinti Outlet boltból.. hogy tudják ilyen olcsón elhozni? Mi a feltétele a VIP tagságnak?

2020. febr. 6. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát mivel az outletben általában a kifutó termékeket árulják ezért olcsóbb..
2020. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Outlet, jóval olcsóbb, bár még így is drága itthon.

Én az USA-ban láttam akciókor 5000 forintért Kors táskát, garantáltan eredetit.

2020. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az USA-ban Michael Korsban vettem táskát 20.000 forintér, és még csak nem is final sale volt. (Teljes áron olyan 200.000-es táska volt- valami különleges kollekciós) Itthon azokat a táskákat olyan dupla-tripla ennyiér árulták a facebookos csoportokban. Pulcsit final sale-en 1500 forintér vettem... Ezekhez képest nekem ezek a csoportok nagyon drágák.
2020. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teny hogy dragabbak ennel de egy taska miatt nem fogok USA-ig menni😃
2020. febr. 6. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen VIP tagság? Lassan minden hónapban megfordulok Pandorfi Outletben, de nem halottam ilyenről. Az ott dolgozóknak esetleg van néhány % kedvezményük, de ennyi. Nincs szerintem ilyen, hogy VIP tagság.


USA az meg más tészta. Eleve egy ameriaki márkáról beszélünk. Ott is a kifutó darabok szinte turkálókban is megtalálhatók fillérekért. De hozzáteszem a hivatalos honlapon is ha van final Sale, elég jó áron hozzá lehet jutni a dolgokhoz.


Én eddig olyan VIP tagsággal találkoztam (más márkánál / forgalmazónál) ahol éves szinten elég súlyos összegeket ott kellett hagyni, hogy premium tag legyél. Pontgyűjtős rendszer volt, és azok után tudtál bizonyos %-okat igényelni. De olyan szinten, hogy több százezres vagy milliós összegeket elkölteni náluk egy évben, és akkor kaptál egyszeri vásárlásra mondjuk 30-50%-ot.

2020. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Pedig ha valaki szereti a "prémium" márkákat (Hilfiger, Boss, CK, Michael Kors stb.) akkor érdemes kimenni az USA-ba egy nagyobb összeggel és bevásárolni.

Repjegyet már 80-120 körül kifoghat az ember NY-ba, a szállás sem vészes két éjszakára. Ott a Macy's, igaz nem outlet, de legutóbb 7.000 forintért vettem Hifliger pulóvert az itthoni 50 helyett.

3 ilyen pulóver itthoni árából megvan az út.

2020. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akiktől vettem táskákat tőlük hallottam hogy van VIP tagság (Pandorfi outlet és az olasz outletben) ha x euró felett vásárol (több ezer), akkor jóval olcsóbb minden, de nem mentem bele velük jobban a témába, ezért is írtam ki a kérdést, hátha van olyan aki szintén így szokott néha vásárolni és részletesebb infója van erről..
2020. febr. 7. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan szeretnek ám ezzel a VIP baromsággal dobálózni... Mert kapsz kedvezményt, te már VIP vagy. Utálom amúgy ezt a kifejezést.


Lehet kaptak egy sima kedvezményt azt cső. A VIP-t meg bemesélte magának. Még mindig fenntartom, hogy nincs VIP tagság az MK-nál. De ha ismerősöd mondta, akkor miért nem kérdezed meg???

2020. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!