Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért hordtok télen...

Lányok, miért hordtok télen croptopot?

Figyelt kérdés
Sok lányt látok naponta kis őszi pufidzsekiben, az is kigombolva és alatta egy haspóló, mindez minusz fokban. Ha buliba megy valaki, akkor még ok, de napközbe suliban pl meg az utcán mi értelme van? Oké, jól néz ki, de én meg egy télikabátban is fázok.

2020. febr. 6. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Főként a tinik horjàk. Ilyenkor dúlnak a hormonjaik, azt hiszik akkor lesznek kelendőek és menők, ha mindenüket kiteszik.
2020. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk a gimiben, aki ezt csinálta, végül olyan vesegyulladást kapott, hogy heteket a kórházban töltött. Kiderült, hogy egyéb baja is lett, és 16 éves korában közölték vele, hogy lehet, hogy soha nem lehet majd gyereke.

Ez nem játék...

2020. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Merre jartok ti? Mert én általában a belvárosban, és sehol sem láttam még ilyet...
2020. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

#3

ha te nem láttál, akkor nincs is ilyen mi?


Sajnos divatból csinálják a kislányok, nőkön hál isten ilyet nem látni. Fogalmuk sincs róla mekkora bajt okozhatnak ezzel maguknak, a lényeg, hogy jól nézzenek ki. Egyébként szerintem marha gusztustalan, de persze ez csak az én véleményem, a kisfiúknak biztos bejön :)

2020. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát, lehet, hogy te még nem láttál ilyet, de én - ahogy írtam is - a saját osztálytársaimnál néztem végig. Meg az említett betegséget is.


De ez nem tegnap volt, hanem a kétezres évek elején.

2020. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a kedvencem, amikor ez ötvözve van a bokalengető nadrágocskákkal..
2020. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
#2 bullshit azt vírus okozza
2020. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyenek drogoznak is valamennyire, ma is láttam ilyen lányokat és normál ember nem rakná ki a hasát ilyenkor.
2020. febr. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!