Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a H&M-es pánt nélküli...

Milyen a H&M-es pánt nélküli melltartó?

Figyelt kérdés

Pánt nélküli melltartóra van szükségem szombatra és kb csak a H&M van elérhető közelségben. Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire csúszkál és egy bálban nem lenne-e problémás. Egyébként 75/C-s melltartót hordok, több helyen azt hallottam, hogy nagyobb mellre nem jó, de ilyen példával, mint az enyém, még nem találkoztam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 6. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra kérdeztem rá kedves válaszoló, hogy maga a melltartó milyen. Csúszkál-e, milyen a minősége… nem az volt a kérdés, hogy rám jó lenne-e.
2020. febr. 6. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Huh, nekem a pánt nélküli egyáltalán nem jött be. :S Vagy olyan szoros, hogy bevág a hónaljamnál - ami nagyon csúnya -, vagy pedig egész egyszerűen elszúszik/lecsúszik.


De lehet, én csinálok valamit rosszul...

2020. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 70C-s vagyok. Tezenisben, H&M-ben vettem anno, de egyik sem volt jó. Nem tartottak jól, és mindig igazgatni kellett :(
2020. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szintén 75C-s mellem van, mindig H&M-es pántnélkülit hordok, és teljesen jók.
2020. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés, de sajnos én sem tudok jót mondani. Nekem pont 75/C volt a méretem, mikor vettem egy levehető pántosat az említett boltból. Sajnos egyáltalán nem tartott, az alján volt körben egy szilikonpánt, de úgy is lecsúszott, elmászott, ha meg feltettem a pántot, az is folyton kiugrott a kapcsából.
2020. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sweetilla ***** válasza:
Nekem 75B a méretem, és ebben is rendeltem pántnélküli melltartót a H&M-ből, és teljesen jó a méret, kényelmes, szeretem.
2020. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!