Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szinházba milyen ruhát vegyek...

Szinházba milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h egy fekete felső ami csinosabb és egy fekete farmer...

2020. febr. 9. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A farmer sohasem tartozozott az elegáns ruhadarabok közé (eredendően ugye munkaruha), de ma már nincsenek szabályok, nem fognak kiküldeni.
2020. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Fiú vagy lány vagy?
2020. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Farmer semmiképp nem való ilyen helyre! Vegyél fel egy normális nadrágot vagy szoknyát, egybe ruhát.
2020. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Sima utcai kényelmes ruha is megteszi, végülis aki fizet az a főnök.

Ha nem mész el a színészek is éhen halnak így aztán...

2020. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Temetésre mész, vagy színházba? Attól, hogy feketébe csomagolod magad nem leszel elegánsabb.
2020. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem nagyon derül ki, hogy fiú vagy lány vagy, és nem mindegy. A fekete farmer még mindig jobb, mint ha kék lenne, szóval ha nincs más, akkor elmegy. Ha fiú vagy, akkor ing. Ha lány, akkor valami szoknya vagy egyberuha. Vagy esetleg egy elegánsabb nadrág.
2020. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"

Sima utcai kényelmes ruha is megteszi, végülis aki fizet az a főnök.


Ha nem mész el a színészek is éhen halnak így aztán..."

Van, aki tényleg komolyan gondolja ezt? :(

Lehetőleg ne farmert vegyél, de én is azt mondom, hogy ha nincs más, jobb, mintha kék vagy szakadt farmerben mennél.

Felnőtt férfinál az öltöny sem túlzás, de ilyenkor télen nem mondanám kötelezőnek, felülre egy szebb pulóver is megteszi, főleg fiatalnak.

Nőnek pedig ugyanígy elegánsabb ruha illik színházba.

2020. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7.


Ugye amit írtál te is csak viccnek szántad..?

Nehogy már megmondja bárki is a pénzemért hogy mit vegyek fel?

És igen, én így gondolom.

Parádézni máshol kell, itt néző vagyok nem színész.

2020. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen szagatott farmer ennyi a lényeg
2020. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

8.

"Nehogy már megmondja bárki is a pénzemért hogy mit vegyek fel?


És igen, én így gondolom.


Parádézni máshol kell, itt néző vagyok nem színész."


Rohadtul anyagias vagy, és gondolom az a típus, aki a vonatban, buszon otthagyja a szemetét, mondván "a takarítóknak is legyen meg a munkájuk, ezért vannak fizetve", meg aki csettintget étteremben a pincérnek, stb., de megpróbálom elmagyarázni a te szinteden.


A pénzedért "megvásárolod az engedélyt" arra, hogy a megfelelő öltözetben, időben érkezve és elfoglalva a számodra kijelölt helyet csendben ülj az előadás végéig, az előadást megtekintsd, az előadás végén esetlegesen illedelmes tapssal kifejezd tetszésed majd illendően távozz a helyszínről. Ennyit ér a pénzed.


De elárulom, öltözetednek semmi köze a pénzedhez. Annak ahhoz van köze, hogy megtiszteled az embertársaid - a színészeket és a közönség többi tagját. A szép, elegáns ruhák látványa segít ráhangolódni a kulturális élményre, amiben részed lesz, hozzáad az egész hangulatához.

A színészek nem csupán azért csinálják, hogy ne haljanak éhen. Hetekig, hónapokig is készülnek egy-egy darabra. Számukra is jól eső érzés, ha a közönség kimutatja, hogy nem egy mindennapi dologról van szó, nem az otthonlevéssel azonos szintű eseménynek tartják, hanem olyannak, aminek kedvéért nem csupán, hogy hajlandók elutazni a színház helyszínére és jegyet vásárolni, hanem az öltözékükkel is kifejezik, hogy ők egy viszonylag különleges élményért jöttek.


Remélem nem volt túl sok a betű ;)

2020. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!