Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet női szűkszárú,...

Hol lehet női szűkszárú, magasderekú, cipzáros és patentos, vagy gombos, viszkózból és elasztánból készült fekete nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak buggyos, vagy pamut anyagú, nem tapadós, durva anyagú fekete nadrágokat találok. Nem értem miért jó, ha egy nadrág úgy néz ki, mint egy pizsama.

#szűkszárú fekete magasderekú nadrág
2020. febr. 10. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Szörnyü a mai nöi nadrág divat. De a szük szárú is! Nöknek trapéz áll jól. Régen rengeteg nagyon elegáns trapéz fekete poliészter nadrág volt, ma szinte semmi.
2020. febr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld az ún. chino fazonú nadrágot. Szerintem nagyon kényelmes és egyben elegáns.
2020. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Szeritnem baromság amit az 1 es ir nevetséges a trapéz nadrág.

Férfiként mondom ,hogy nőn csakis tapados néz ki jól

2020. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
3, mert egy impotens idióta vagy, aki ribikre bukik. Egy nönek szinte csak a trapéz áll jól!
2020. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Te valami őskorbol ittmaradt öskövület vagy?

Nevetségesen áll a trapéz. Mégis mibben jobb mint egy skinny farmer ami mindenből feszes? Sokkal nőiesebb és szexibb

2020. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Valami jó nagy tini idióta vagy, az látszik. A skinny az férfias te gyász, eleve a nadrág a mi ruhadarabunk, nem a nöké.
2020. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huh gec
2020. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Viszont nem értem azokat, akik leszólnak másokat azért, mert eltérő a véleményük, hiszen mindenkinek más az ízlése.


Első: Én a trapéz fazont annyira nem szeretem, viszont a poliésztert igen, örülök, hogy nem mindenkinek csak a pamut meg ehhez hasonló anyagok jönnek be. Mert én úgy vettem észre, hogy a poliészter nadrágok színe szinte nem is fakul, ami azért fekete nadrágnál például nem hátrány. Plusz sokkal elegánsabb is. Manapság már alig öltözik valaki elegánsan a hétköznapokon, pedig szerintem sokkal mutatósabb, mint egy farmernadrág, póló kombináció.


Második: Köszönöm szépen! Utána nézek. :)


Hatodik: Én is sajnálom, hogy manapság már alig hord valaki szoknyát, mert én is szívesen felvennék, de nem szeretnék kitűnni nagyon a tömegből. Viszont azt nem jelenteném ki, hogy a nadrág csak a férfiaké, hiszen azt le kell szögezni, hogy sokkal praktikusabb viselet, mint a szoknya.

2020. febr. 13. 21:20
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális, de én egy jó darabig nem találtam magamnak olyan nadrágot, ami nem állt volna el, mert nagyon vékony aklat vagyok. De mióta bershkában voltam, azóta vannak normális nadrágaim, remélem tudtam segíteni:)
2020. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!