Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mit árul el egy emberről,...

Az mit árul el egy emberről, ha van 3-4 márkás ruhája és szinte mindig abban van?

Figyelt kérdés
ruha, márka, rang, igény, férfi, nő

2020. febr. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Na, nekem meg maximum a sportcipőm márkás, amit ritkán hordok, ez vajon mit árul el rólam? Inkább balerinacipőt, papucsot és szandált viselek tavasszal és nyáron.

Ezen kívül elegánsan és divatosan öltözködöm.


Nem a márkától leszel valaki. Attól, hogy pl. van egy Gucci vagy Apple cuccod, még lehetsz egy agresszív, ta..hó paraszt.


Kérdésre a válasz: próbál valaki lenni, de szegény, mint a templom egere, ha mindig csak ugyanabban a 3-4 ruhában van.

2020. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy igényes és ki van mosva mindig az a 3-4, amit váltogat (nem koszos büdös), akkor semmi baj nincs vele.

Nekem amúgy az jön le,hogy a minőség fontos számára, nem a mennyiség.

2020. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem árul el.
2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy valószínűleg nagyon nem tehetné meg, hogy csak márkás cucca legyen. Ha megengedhetné akkor annyi ruhája lenne, hogy minden nap más lenne rajta. Próbálja mutatni, hogy ő milyen jó, de amúgy semmi. Miért lenne több valaki attól, hogy Gucci felsőt visel?
2020. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
én meg pont forditva vagyok vele, hogy sok van, de szinte egy sem márkás (sőt, lehet, hogy van közte márkás is, csak nem is tudom, hogy annak számit! :D)
2020. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

nekem van olyan cuccom, amit 400 forintért túrtam

és van 40-50ezres cipőm, csizmám, még drágább kabátom, mégis totálisan trógernek tudok kinézni néhanapján, mint akit most vertek ki a hajléktalanszállóról.

Van olyan cipőm, amit 3ezerért vettem és 4 éve megvan és 10 km-es városi sétákat levezényelek benne, a 35ezres jajdemárkás, hasonló fazonú cipőm meg bírta két hónapig és szétment.


....

Egyik rokonsrác (26 éves) igazi sznob, 2 márkát hajlandó hordani, a kabát ebből a márkából 100ezret veri, iszonyatos arccal jár-kel és én tudom róla, hogy az összes ruháját a szülei veszik neki...

2020. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
#6 nagyon szimpi dolgokat ir, csak egyetérteni tudok vele saját tapasztalatból
2020. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

milyen márka? férfi vagy nő? hány éves? dolgozik?

nem nagyon lehet ebből semmire sem következtetni.

nem vásárol ész nélkül, de ha vesz valamit, akkor minőségit, hogy sokáig hordhassa.

2020. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ mi az a ruha. A jólkombinálható, jóminőségű minimalista wardrobe-ot nagyon adom. Aki meg összegyűjti a pénzt egy tarka guccsis pulcsira és addig hordja amíg le nem rohad róla az számomra nem a jóízlésről árulkodik.
2020. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Definiáljuk a márkás ruha fogalmát. Valakinek a Nike meg Adidas a márkás. Valaki meg lenézi a Michael Korst. Relatív, hogy kinek mi a márkás.


Szóval ez attól is függ.

Amúgy egyén függő. Dolgozni céges pólóban járok, ehhez pedig vagy veszek fel valami pulcsit, vagy nem. Ha veszek fel, az nekem is ~4 különböző darab körül van. Az is márkás. De mellette otthon van még. De pl. a vajszínű Ralph Lauren pulcsim nem fogom felvenni dolgozni, mert van, hogy termelésben mászkálok, ami nem annyira tiszta. Meg emelett otthon annyi ruhám van, hogy már már nem hordom őket, mert nincs hova felvennem. És nem az alja márkákból.

Szóval hétköznapokban nem egy extra az öltözetem nekem sem. Hétvégén meg ha elmegyünk bárhova, azt tudok felvenni, amit akarok. Legyen az Ralph Lauren, Hilfiger, Lacoste, Michael Kors, Versace, Dolce Gabbana, Prada, stb... válogathatok. A munkahelyemen ezeket nem látják, mert oda nem veszem fel. Valaki rámnéz, van rajtam egy farmer, egy céges póló, meg egy pulóver, aztán csókolom.


Szóval ebből sokmindenre nem lehet következtetni.

Az is elképzelhető, hogy van neki ez a 4 márkás felsője, aztán ezzel elvan. Nem érdekli hogy változatosan öltözzön.

De az is elképzelhető, hogy nincs rá pénze, de mégis azt akarja mutatni, hogy ő bizony tolja a márkás cuccokat.

2020. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!