Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a bestsecre...

Rendelt már valaki a bestsecret.com webshopból?

Figyelt kérdés
Magyarországra csak 1500 Ft a szállítás és németországi cégként van bejegyezve. Német influencerek is reklámozták, de rossz véleményeket is olvastam róluk angol nyelvű oldalakon. Van esetleg valakinek személyes tapasztalata, akár itthon, akár külföldön él?

#webshop #nemzetközi rendelés #bestsecret #bestsecretcom #webshop vélemények #bestsecret.com
2020. febr. 11. 21:11
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Valaki tud még meghívót küldeni?
2023. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 jewel88 válasza:
Tudna valaki küldeni meghívot? A feleségemnek szeretnék egy gyűrűt venni. Nagyon megköszönném! :)
2023. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
A kisfiamnak rendelnék babaruhát nekem is tudna valki küldeni?
2023. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
2023. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Aki kódot akar elsózni remélt bónuszért, az biztosan csak dícséri. Egyébként egy csomó kód van elérhető a neten, ha rákerestek. Én már rendeltem párszor cipőket, ingeket, alsókat stb. Eredetinek tűnnek és nagyon jó áron vannak termékek. Viszont óvatosan kell rendelni, mert én rendelgettem ingeket és annak ellenére, hogy egyértelműen a bővebb fazonú Regular inget rendeltem, ideküldtek egy csomó slim fit szabásút. A net nem adja vissza az eredeti színeket sem, a világoskék ing buszsofőrkékben érkezett meg. Most küldök vissza 8-ból 7 inget. Ez bosszantó. Visszaküldéssel még nem volt tapasztalatom...majd meglátjuk.
2023. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Negyedi Daniela válasza:
Sziasztok. Nekem is tud esetleg valaki meghívót küldeni? Nagyon megkoszonnem. Kisfiamnak szeretnek onnan rendelni 💙
dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Sziasztok, küldenétek nekem is meghívót? Előre is köszi!
jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Sziasztok

Szeretnék én is meghívót kérni

jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Sziasztok! Valaki tud kuldeni esetleg egy hasznalhato kodot? :) koszonom
jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!