Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék eredeti converse...

Honnan tudnék eredeti converse cipőt rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnék eredeti converse cipőt venni ami tényleg jó minőségű és nem válik szét pár hónap után.

Néztem oldalakat és érdekelne, hogy Magyarországon ezek megbízható üzletek? Esetleg van valakinek tapasztalata velük?

[link]

[link]

Emellett néztem az asszem hivatalos oldalt csak ahogy látom az ország választásnál Magyarország nem szerepel. Ettől függetlenül lehetséges, hogy ide szállítanak ki és ha igen mit ajánlotok melyik országot válasszam ki.

[link]

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!! :)



2020. febr. 12. 01:11
 1/6 A kérdező kommentje:
(Most látom, hogy a második linkemnél nem lehetséges a rendelés így az kiesik)
2020. febr. 12. 01:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportfactory! Én egyszer akciósan vettem onnan converse cipőt 10.000 ft ert.
2020. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
playersroom
2020. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezeken az oldalakon amiket írtatok, akkor eredetit tudnék venni? Jó tapasztalataitok vannak velük? :)

2020. febr. 12. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziaa, én a playersroom-ból vettem 3 Converse cipőmet is és nagyon meg vagyok elégedve az összessel, szóval csak ajánlani tudom:)
2020. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. És ezen az oldalon csak eredeti dolgok vannak :)
2020. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!