Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női bőr hátizsák? Piros vagy...

Női bőr hátizsák? Piros vagy sárga? Szerintetek melyiket használnátok ti jobban ki?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2020. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt pirosas (inkább bordó), szerettem. Több dologhoz fel tudtam venni, mint egy sárgát, de ez nyilván attól is függ, hogy kinek milyen cuccai vannak.
2020. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amkor milyen szín? Feketét nem akarok.
2020. febr. 13. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fekete (műbőr van).

A két felsorolt közül egyik sem a színvilágom, de ha választanom kéne, akkor piros. Ez sokkal elegánsabb, nagyon kevés embernek áll jól a sárga szín, és csak a mostani hullámban ennyire felkapott, - a piros ezzel szemben örök, klasszikusabb darab, több embernek jól áll. Aki nem egy bizonyos melegebb tónusú ősz színtípusba tartozik, az nagyon bánni fogja, hogy megvette, miután lecseng ez a hullám.

2020. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami semlegesebb szín nem jön szóba? Pl. bézs vagy világosszürke? Azok is nagyon jól tudnak ám mutatni, ha megfelelő ruhához veszi fel őket az ember.
2020. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többnyire szürke,bézs,fehér-fekete a ruhatáram,azért gondoltam hogy valami színes hátizsák jól jönne.
2020. febr. 13. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a sárgát választanám, mert a pirosat nem szeretem. Ez attól is függ, hogy milyen cuccaid vannak, milyen a stílusod és az ízlésed. Általában mindig mindenki mindenhol a feketét ajánlja bármiről is legyen szó, de én pl. sosem vennék feketét semmiből sem és valóban nincsenek is fekete cuccaim. Nem szeretem, nem tetszik, nem én vagyok és nem is lenne összhangban a többi cuccommal, emiatt számomra az például pont nem lenne jó választás.
2020. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!