Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak úgy elszállva...

Miért vannak úgy elszállva maguktól azok a fiatalok, akiknek telik Zara, Bershka, Pull&Bear ruhákra?

Figyelt kérdés
Tapasztalat. Meg a saját bevallásuk szerint is önteltek, mert nekik van mire.

2020. febr. 16. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek éppen gagyi divatmárkák, nem is kerülnek sokkal többe mint a kínai boltokban kapható cuccok, minőségre sem jobbak.
2020. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanmar a kínai fosoknál bármi jobb ismerősöm cipője 3 hetet bírt bőr dzseki egy hónapot barátnőm nadrágja még aznap ki szakadt mikor megvette. Ezeknek a boltonak nagyonis jobb minőségű ruháik vannak nem prémium de bőven közép kategória
2020. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Nem tudom, mert szerintem ezek nem kifejezetten drágák, főleg, ha hozzátesszük, hogy pocsék minőségűek.
2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy pocsék minőség
2020. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem tudom, de azt látom, hogy netes használtruha oldalon (pl.gardobcsere) Zara cuccra nagyobb a kereslet, mint H&M-esre. Valahogy kialakult egy "presztízse". Gondolom jobb reklámot kapott ("adjuk olcsóbban a nagy divatházak termékeit", xy celebet lekapták egy los angelesi utcán zarás szatyorral a kezében, a dukaizimány a zarás ruhájában feszít a maldív szigeteken, stb.) Vannak túlárazott darabjaik, de ha belegondolok, hogy tavaly vettem ott egy kabátot 14995 ft-ért (eredeti ár), és ugyanazt megvehettem volna 17995 ft-ért Reservedben... Ugyanígy ugyanaz a top többe kerül Reservedben, mint a Zarában.

(Bershka, Pull&Bear pedig szvsz aljakategória, gusztustalanul mocskosan néz ki a boltjuk.)

Ebből kiindulva, ha ezek a gyermekek inkább a Reservedben vásárolnak, akkor majd nagyképűsködhetnek 🤣

2020. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
A drága használati tárgyak státusz szimbólumok. Ezzel nem lehet mit kezdeni, ez az emberi faj sajátossága. Aki megteheti, az jelzi a környezete számára, hogy ő vagyonos, sikeres "vadász", ezzel az ellenkező nemnek is próbál imponálni.
2020. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Random trap szutyok szövegét elolvasod, megérted.
2020. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is mindenki nagymenőnek hiszi magát aki itt vásárol, vagyis sokan. Én is ezeket a boltokat keresem fel ha új ruhát szeretnek, de csak mert ezeket meg tudom fizetni és tetszenek is. Nem kínai kategória szerintem ( jobb minőségű, mai divatu), de azért nem egy Gucci. Nem kell jampizni, hogy telik rá, nem sokkal drágább mint egy kínai. Csak vedd ha tetszik, ennyi.
2020. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%
Ezek átlag fast fashion márkák, ezzel nem szoktak dicsekedni szerintem, aki még is annak fejben van valami gondja. Sajnos nem lehet mit tenni ellene...
2020. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Kb a vastag, aranyszínre fújt műanyag fux esete.
2020. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!