Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhát kell...

Szerintetek milyen ruhát kell felvenni erre az eseményre?

Figyelt kérdés

A Budapesti Ügyvédi Kamara dísztermében lesz egy esemény, aminek a végén átadnak egy díszoklevelet, mert megnyertem - többekkel együtt- egy ösztöndíjat


Szerintetek egy ilyen eseményre milyen ruhát kell / illene felvenni lányként? (1. Éves jogász szakos hallgatók vagyunk egyébként)



2020. febr. 19. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég komolynak hangzik én azt mondanám kosztüm de ha az nem is mindenképp valami alkalmibb
2020. febr. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kosztüm.
2020. febr. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is kosztüm, valószínűleg mindenki más abban lesz, a férfiak meg öltönyben. Nálunk egyetemen még a vizsgákra is úgy kellett bejárni, sötét kosztüm, fehér blúz. Itt nem kell ennyire szigorúan szerintem, de azért meg kell tisztelni az eseményt.

Gratulálok az okleveledhez! 🙂

2020. febr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nálunk vizsgán annyit mondtak, hogy sötét alsó, fehér felső

de persze az elegánsabb változatban


köszi a válaszokat :)

2020. febr. 19. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap fekete nadragkosztumbe jarok. Egyszer lehetsz te is feomott es felveheted.
2020. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

egyetemre jársz abban vagy dolgozni?


nem tudom egyébként, hogy miért kellett neked most beszólni

nem hisztiztem szerintem, hogy azt márpedig nem fogom felvenni

tény, hogy ha nem muszáj, nem abban megyek, mert nincs és egy eseményre 10-20000 Ft-ért nem akarok venni (ha egyáltalán találok olyat, ami nem áll rosszul)

2020. febr. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!