Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr Martens. Azon kívül, hogy...

Dr Martens. Azon kívül, hogy jól néz ki, mit tud? Tartós, vízálló, kényelmes?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
sav és zsírálló a talpa. a két utolsó bakancsom baromi hamar tönkrement, azóta nem vettem.
2020. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Martens cipom van. Fekete es hasznaltan vettem olcson. Kenyelmes,meleg es vannak ferfiak,akik szexi ek tartjak. Ezt en se gondoltam volna. 😂 Apam hordott ilyen cipoket 😂

Az eszak europai ugyfeleimnek is gyakran martensuk van.

N

2020. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Martens minősége nagyon leromlott. Én max a városban mászkáltam benne, néha kissebb kirándulás, de egyébként ülő munkát végzek és 2 évet bírt. Akik írták a cégnek, azt a visszajelzés kapták, hogy hát ez bizony divatbakancs, ebben csak buszozni lehet. Angliában élek, ha tudsz angolul, akkor keress rá és nagyon sok negatív tapasztalatot fogsz olvasni. Olyanokról is akik hosszú évek óta márkahűek voltak. A Solovair bakancsokra mondják, hogy a Martens régi gyáraiban készül és a minősége a régi Martens-é.
2020. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem pont a tartóssága jön be... van egy 2004-ben vásárolt Martensem is, máig hordható állapotban, pedig évekig az volt a kizárólagos téli cipőm, és sokat túráztam is benne.

Egy dolgot nem tud, mégpedig tapadni :D irtó csúszós a talpa újkora óta, és érdekes módon nem kifejezetten a hóban... például boltokban, ha tolnom kell a bevásárlókocsit, állandóan kicsúsznak a lábaim.

2020. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Számomra óriási előny, hogy mindenhez, de tényleg, mindenhez fel lehet venni. Farmerhez, szoknyához, ruhához, elegánsabb nadrághoz, rövidnadrághoz, nyári ruhához, sportos kabáthoz, bőrdzsekihez, szőrmés kabáthoz, a lista végtelen, én nadrágkosztümhöz is hordom, nagyon vagány.


Ezen kívül baromi kényelmes és strapababíró, esőben is megállja a helyét, de a sima, nem bélelt verzió tavasszal sem túl meleg. Én ősszel vettem, azóta - nem viccelek - minden egyes nap az van a lábamon (kivéve hóban, mert hóban életveszélyes, a Timberlandhez hasonlóan... :D), szerintem az évtized legjobb vására volt nekem ez a cipő, nagyon szeretem és nem tudom megunni.

2020. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég jófajta.
2020. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!