Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkáló pécsen?

Turkáló pécsen?

Figyelt kérdés
Csak a Hádát ismerem, de ami most nyilt legutobb ott elég gyász a felhozatal, rossz minőségű cuccok vannak, a másik 2 (regio felett és a plázában) meg szerintem drága turihoz képest. Persze tudom hogy divat lett turkálni, ezért drágul de jó lenne találni valami olcsó helyet. Vagy ha ismertek mást de nem olcsóbb attól még leírhatnátok azt is, szeretnék minnél több helyen körülnézni.

2020. febr. 21. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Na a kulcsszavakhoz nem tudom miért az került hogy szegénység, én azt írtam be h csóróvagyok XD


Na azt kihagytam hogy a bajcsi zsilinszkin van még de ott egyszer korulneztem es 5xles ruhak voltak kb... engem neg olyan erdekel ahol talalok vmit atlagos testalkatra...

2020. febr. 21. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én két nagyon jót is ismerek. :D


Az egyik a vásárcsarnokkal "szemben" a Fordannál van. Talán tuti turi a neve, de nem biztos. Ott szó szerint fillérekért lehet kincseket találni az ilyen kilós turi. Múltkor 480 forintért vettem Zara kabátot. Annyi a titok, hogy kedd-szerda-csütörtök kell menni. Akkor még van áru, de a kilós ár olcsóbb.


A citrom utcában is vannak nagyon jó turik. Több is. Az egyik egyáras vagyis minden 350 forint a másik meg kilós, ahol minden nap olcsóbb az ár és hétfőn szokott töltés lenni.

2020. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Citrom utcaiakat akartam írni.
2020. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jövő héten bejárom őket.

2020. febr. 21. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!