Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedvenc Budapesti turkálód?...

Kedvenc Budapesti turkálód? Ott található trendi márkák?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Blahán a Renoválás.

Vannak pl. Zara cuccok is ott, de az angol turikra nem ezek a legjellemzőbbek.

Viszont gyönyörű, különleges darabok vannak, igaz, nem túl olcsó darabáron, de még nem tudtam onnan úgy távozni, hogy semmit ne találtam volna....

2010. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] imádom csak jó minőségű ruhát találtam ott és olcsón!
2010. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tippeket! :)
2010. júl. 24. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Szintén a Renoválásra szavazok:) Nem szeretek turkálókba járni, sőt rühellek, de amióta először oda betettem a lábam, bele vagyok szeretve abba a boltba:D Sok olyan cuccot vettem ott, amin még az eredeti árcímke is rajta volt! Valóban nem a legolcsóbb, ellenben minőséget és egyediséget kapsz érte (és még így is a bolti ár töredékéért veszed meg). Nem mellesleg olyan mint egy átlagos ruhabutik, kúltúrált, nem pedig ömlesztve van a sok sz@r, amiben ha nem merülsz el derékig, nem is találsz semmi jót:D Itt szinte minden fogason van, van hátul 2 kisebb kosár, abban vannak ömlesztve a dolgok, de az sem zavaró. Szóval én arra esküszöm.
2010. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!