Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek igaz, amit a...

Szerintetek igaz, amit a cikkben írnak?

Figyelt kérdés

Logikusan végig gondolva nem praktikus, jó darab egy farmer?


[link]



2020. márc. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Farmerből is van ezer féle. Az anyaguk se egyforma. Van vékony, vastagabb. Fazon is sokféle. Nekem sose nehéz felhúzni mosás után. Méretet se nehezebb eltalálni, mint bármilyen más ruhadarabnál.
2020. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak talán két pont, amivel egyetértek. Az egyik, hogy jó carmwrt találni (még férfiaknak is) nehéz, a másik, hogy nőknek általában (de nem minden esetben) tényleg kevésbé előnyös voselet.


Az viszont, hogy kényelmetlen és frissen mosva alig bírja magára erőltetni inkább arról árulkodik, hogy még azzal a hosszú farmervadász bevásárló körutakkal sem tud a méretére és alakjára megfelelő darabot választani.

2020. márc. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szennylap. Ilyenekre nem adunk.
2020. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Idióta hozzá nem értő írta cikket a fele baromság.
2020. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cikk egy baromság.

Nem minden nő topog tűsarkú cipőbe és feszülős szoknyába. A cikket író hölgy biztos egy budapesti belvárosi, panorámás, csilli villi irodában dolgozik.

De aki termelőcégnél dolgozik, akinek át kell járnia az üzemen (nem csarnokos, a szabadtéren targoncák, teherautók közlekednek) napjában többször, inkább felvesz egy farmert és egy lapos cipőt, mert kényelmetlen lenne a magassarkú, ceruza szoknyácskával, ráadásul a napi munkádban még akadályoz is. Nem beszélve akkor azokról a nőkről akiknek át kell öltöznie a munkahelyén. Én ha operátor, technikus lennék egy termelő cégnél vagy ápolónő, szülésznő, asszisztens a kórházba biztos, hogy nem kínlódnék a szoknya, harisnya, magassarkúval.

Mondjuk én magam miatt öltözködöm, nem más nők irigykedése miatt, erre utal mikor azt írja farmerban alul öltözöttként érzi, pláne ha egy szoknyás hölgy jön vele szembe.

Én a lazább stílust képviselem, blézer, kardigán, blúz vagy ing, farmer és lapos cipő. Kinőttem abból a korból, hogy érdekeljen ki mit gondol rólam.

A cikk írója viszont nem akar tudomást venni arról, hogy mindenki más, saját stílusát erőltetné a naív fiatalságra.

Mindenki döntse el mit akar felvenni és mit nem.

2020. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfi szemszögből annyi igaz belőle hogy,télen hideg tud lenni,tehát ha hosszabb kintlétet tervezek,alá kell vennem valamit.
2020. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!