Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megrendelhetek mindent online...

Megrendelhetek mindent online áruházból?

Figyelt kérdés

A teljes ruhatáramat szeretném felfrissíteni, férfi vagyok. Új pólókat, pulóvereket, dzsekiket, farmereket, melegítőnadrágokat, boxereket, zoknikat és cipőket szeretnék..


Arra gondoltam, hogy neten rendelek meg mindent az About You és a H&M oldaláról.


A méretkalkulációt megcsináltam, mindenből a legkisebb méret kell nekem.


Elvileg akkor passzolnia kell ugye? Ez egy majdnem fél millió forintos rendelés lenne, és félek hogy sok mindent vissza kell majd küldeni... Csak így egyszerűbbnek találom megrendelni, minthogy a plázában válogassak... Vagy így nagy hülyeség lenne megrendelni, kockázatos?


Köszönöm.


2020. márc. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most olyan, mint ha a webshopok alig pár hete jelentek volna meg világon..

Egyékbént sok helyen ingyen is vissza lehet küldeni dolgokat.

Ha sokmindent rendelsz, elképzelhető, hogy van ami nem lesz jó, viszont nem az összes. Én akárhányszor rendeltem, mindig jó volt a méret egyébként.

A fashiondays.hu-t is nézd meg, ott is sok minden van.

2020. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak ruhát még sohasem rendeltem!
2020. márc. 3. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb így szerintem. Én pl. fast fashion üzletekben nem minden idényben találok ízlésemnek megfelelő darabokat.

Neten legalább mindent előre ki tudsz nézni, pontosan tudod, mire van igazán szükséged, mi tetszik igazán, és nem “bármi, de legyen valami” alapon kapsz le pár “so-so” darabot, ami nem is feltétlenül a szíved csücske, de csak ez volt az üzletben.

Ha megbízható, korrekt oldalakról rendelsz, egyáltalán nem kockázatos.

2020. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgyis jószerintem ha csak H&M bol rendelsz rengeteg jó cucc van ott külön kategóriába az alap darabok stb.

DE! Jobban jársz ha személyesen elmész egybe.

Vettem ott egy L és méretű basic pulovert ami tökéletes később vettem másik L es basic pulovert csak más színben és az ujjuk rövidebb jobban felcsuszik ha emelem a kezem aztán vettem egy 4.et ami szintén tökéletes.

Szóval még a saját meretezesukon belül is van elteres szóval semmiképpen nem ajánlom hogy teljes ruhatárát rendelni próba nélkül

2020. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az AboutYou-ról nem tudok semmit, de a H&M-be ingyen vissza tudod vinni a terméket ha nem jó. Nem kell visszapostázni. Csak beviszed az üzletbe a számlával, rendelést igazoló papírral.
2020. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!