Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni zenekaros felvarró...

Lehet kapni zenekaros felvarrókat 20-25 centis méretben is? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Hol tudnék ilyet rendelni/venni? rockpincében,metálshopban már néztem.

Hátfelvarrót szeretnék,de ahol néztem szinte csak 30 centis szélességben vannak vagy még nagyobban,az pedig akárhogy nézem túl nagy a dzsekimre.Hímezni nem tudok,a fehér tinta ritka így az egyedi nyomtatás is kilőve,felfesteni meg nem vagyok benne biztos hogy ilyen kézügyességgel sikerülne.



2020. márc. 11. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Normál akrilfesték vagy textilfesték jó lesz.

Ehhez ragasztós vynil fólia kell, amit nagyobb papírboltokban kapsz. Világos színű a jó, egyszerűen ráfekteted a monitorra, átrajzolod és kivágod. Hajszárítóval kicsit ráolvasztod az anyagra és így nem megy alá a festék. Rászárad, leszeded a stencilt és kész.


[link]



[link]



[link]

Etsyn, ebayen is vannak fennt.

2020. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megfelel ez az alternatíva akkor tudsz még olyat csinálni, hogy veszel olyan Nyomtató papírt ami textilre vasalható. És akkor arra kinyomtatni az adott mintát és rátudod vasalni. Nagyobb Kreatív/hobby boltokban lehet kapni. De egyébként ha pesten laksz érdemes lenne elmenned a Rockpincének a rendes boltjába is mert nem minden van fent a webshopjukban.
2020. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!