Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyát szoktatok...

Milyen harisnyát szoktatok venni, ami nem irritáló anyagból készül?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Fiú vagy???
2020. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Mindég nejlont szoktam, az nekem kényelmes és nem irritál.

F

2020. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiúk nem szoktak harisnyát vásárolni.
2020. márc. 12. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

De szoktak... sőt még fel is veszik. :)

Érdeklődve olvasom mindig az ilyen kérdéseket, szinte az összeset végigolvastam és elég érdekes kép rajzolódott ki bennem. Jókat derülök az adott válaszokon is.

2020. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

És miből gondolod kedves kérdező hogy fiúk nem védekeznek a hideg ellen?

A lányok is vesznek acélbetétes bakancsot...

2020. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Sima nejlonharisnyát, vagy valami elasztánnal kevert anyagút. 20 Den és 100 Den közötti vastagságú harisnyáim vannak. Mindegyik kényelmes.
2020. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Elasztikusat. Amiben elasztán (lycra) szál van, amitől rugalmas lesz, hozzátapad a lábhoz, és kevésbé csúszkál el menet közben. Szerintem másmilyet nem is érdemes venni, mert sokkal rosszabb minőségűek. A kreppharisnya, viszonylag puha anyagú, viszont alig tapad a lábhoz, ezért pár perc mászkálástól már elkezd lefele csúszni. Először még csak a bokánál, térdnél látszik, h gyűrődik az anyag, de nap második felére általában már az ülepe is combközépnél van. Ráadásul akkor már meg sem lehet rendesen igazítani, mert addigra már nyúlt annyit az anyag, amitől nem tud a helyén maradni.

Az üvegszálas ugyanez, csak annyi különbséggel, h az még szúróus is a börnek, és durva tapintású rideg anyaga van, ami képes kidörzsölni, irritálni a bőrt.

Szóval, olyan harisnyát válassz, ami lycrád, azok a legkényelmesebbek. Minél magasabb a lycra tartalma, annál rugalmasabb, viszont annál jobban is csillog a harisnya. Amúgy meg érdemes a különböző márkákat kipróbálgatni, ugyanis sokszor hiába ugyanaz az anyagösszetétel, mégis tökre más érzés a lábon, másmilyen a tapintása..


33/n

2020. ápr. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!