Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Creative HU vagy creative-bg....

Creative HU vagy creative-bg. Net ki hogy ismeri. Rendeltetek már erről az oldalról? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Soha ne rendelj innét! Hamar megjött a ruha, de egy zsebes, hosszú, L-es helyett kaptam egy zseb nélküli, kb. S-es térd fölöttit. Írtam nekik, pont ma válaszoktak. Küldjem vissza az én költségemen. Aha, mert az én hibám, higy nem azt adják, amit hirdetnek? Nem. Kamu az egész. Az anyaga, varrása sem jó. Felejtsd el.
2020. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is így jártam.. teljesen nem olyanokat küldtek amiket rendeltem, anyagban és színárnyalatokban eltérés van.

10 ezer fölötti lenne visszaküldeni mert kiderült nem magyarországon működnek.

Kontakt semmi csak egy email, írtam panaszlevelet de közölték ők nem fogják visszautalni a pénzt.

2020. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!