Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns karórák, vagy vintage...

Elegáns karórák, vagy vintage (60/70-es évekbeli) órák között vannak karcalló, esetleg ütésálló modellek? Számomra egy G-Shock nem megengedhetó, túlságosan gyermeteg.

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok az elgépelésekért, mobilról írok.
2020. márc. 19. 20:51
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Tróger kétkezimunkásnak tök oké a G-Shock. Amúgy minden ütésálló óra kb ilyen masszív megjelenésű.
2020. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor csak neked, csak itt, csak most.


Újra.


"Számomra egy G-Shock nem megengedhető, túlságosan gyermeteg."

2020. márc. 20. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Hányszor kérdezed meg?


[link]


Az üveg meg zafír legyen.

2020. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

2.-nak.


Tróger melósoknak...ja...gondolom te is valami agyoniskolázott, büfédiplomás álértelmiségi vagy.


Mentősök, katonák, rendőrök, sportolók, vadászok,...IS hordják, mert praktikus.

Sőt! Nálunk több mérnöksrác is, mert használják a funkcióikat. Stopper, időzítő, vízállóság,...

2020. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hányszor válaszolsz? Neked egy kiírásra nem elég írnod? :)
2020. márc. 21. 10:08
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként - értelemszerűen - azért kérdeztem meg, mert SENKI nem ír. Vicc... Vagyis már egy valaki van, te, aki válaszoltál, de ettől azért sokkal több választ vártam!


Más gagyi kérdésekre jön vagy húsz, erre, ami fontosabb és érdekesebb (elgondolkodtatóbb - tehát ilyen kérdésekre lenne sokkal inkább szükség), mint egy szög egyszerű kiírás, arra meg senki nem akar válaszolni.

Minimum megmosolyogtató.

2020. márc. 21. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7.-re.


Mert igazából nem sok óraértő van itt, ráadásul elegáns, de strapabíró óra nem sok van.


ÉN, ilyen célra/ilyen szempontok szerint, egy kvarc szerkezetű, 200-300M vízálló, búvárórát vennék. Zafír üveggel.

2020. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munkát végzek egy számítástechnikai cégnél. Van nekem is G-shockom.... Egészen pontosan egy fehér, inverz kijelzős DW-5600-som. Hogy miért?? Mert szeretem a digitális órákat. Az én korosztályomnak a digitális órák voltak a "kütyük" nem az androidos karkötők, meg az Apple Watch. Ezek elnyűhetetlen kis órák. Mondjuk én amúgy is órab8zi vagyok... Van egy csomó kis japán, illetve német órám. Nekem a Sinn, és a Seiko a két nagy kedvencem.
2020. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!