Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti találkoztatok már olyannal...

Ti találkoztatok már olyannal newyorker üzletekben hogy a ruhákon található címkére az ott dolgozók ráragasztottak más árat?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy ráragasztják és az ember azt hiszi le van akciózva aztán ha megnézi alatta az eredeti árat még olcsóbb??

Én sokszor jártam már így pl megvettem egy melegítő nadrágot 3500ert aztán itthon megnéztem és eredetileg 2000 lett volna. Engem ez kicsit felháborít. Más is jár már így? Vagy ezt egyáltalán miért csinalják? Felmegy az ára a ruhának és nekik pedig szólnak hogy írják ra azt az árat ?

Ez hogy van ?



2020. márc. 23. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Áremelés. Mond valamit?
2020. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes mert más ruha boltokban nem nagyon találkoztam még ilyennel 😀
2020. márc. 23. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóhiszemű vagyok azt mondom nem volt officiel cimke és rögtönözni kellett.


De a cinikusabb énem azt mondatja, hogy ez csak a szokásos. Sok multinál akciót is így csinálnak, felemelik aztán leárazzák.

2020. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha piros címke volt rajta az azt jelenti hogy akciós. Viszont ha az "akciós" ára magasabb mint az eredeti akkor lehet jelenteni a NAVnak mert ez bűncselekmény nem egyszerű áremelés.

Ha fehér címke volt rajta akkor viszont sima áremelés, de azt megfigyeltem hogy vannak olyan termékeik amik állandóak vagy szezononként visszatérnek, ilyenkor frissiben ráraknak egy drágább árat, aztán pár héttel később mikor már fogyott a készletből leveszik a kis ármatricát és az úgymond eredeti régi áron adják. Jártam így egy bizonyos trikóval, mindig ugyanazt veszem. 1290 általában, akciósan 990.mikor feltöltik a készletet akkor hirtelen 1490 lesz a trikó

2020. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így már értem.. azért volt fura nekem mert pl H&M ben még nem találkoztam ilyennel de igazából sehol máshol.. dehat ez van
2020. márc. 24. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
...mert jobb helyeken le szokták venni az előző címkét, majd felragasztják az új árat, és nem ráragasztják.
2020. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!