Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Modellek. Melyik a jobb az...

Modellek. Melyik a jobb az anorexiás vagy a telt modell?

Figyelt kérdés
Nekem is meg van a véleményem de csak utánatok ;)
2010. júl. 26. 11:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Inkább amolett! Anorexiás az szerintem visszataszító...
2010. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
a molett** Bocsi:D
2010. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden modell anorexiás.Ezeknek a lányoknak általában ilyen a testfelépitésük, szóval nem kell a lejáratás.Én a vékony modellekre szavazok!
2010. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Utolsó! Jah bocs akkor rosszul fogalmaztam akik nagyon vékonyak... Igazad van. Barátnőm is nagyon vékony. És in is olyan voltam 1-2 éve mint eg anorexiás. Azóta se vagyok KÖVÉR DE MÁR EGÉSZ NORMÁLISAN NÉZEK KI :D
2010. júl. 26. 11:55
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Vékony modell!
2010. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Ducimodell.

Mert a modellszakmában a duci az a való életben normált jelent.

Ducimodellek vannak 38- as mérettel is, ami a normális, M- es méret.


Az anorexiás modellek ijesztőek és taszítóak.

Szerintem szép Heidi Klum, Ő pl. normális testű, vékony, de nem sovány, pont csinos. Nála pár klóva több "ducimodellek" is szuperek.

2010. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Vékonyak! Azt nem értem miért kell erőltetni ezt a ducimodellkedést.Szerintem a modellek mindig is arról voltak híresek, hogy vékonyak, magasak, szikár testalkatúak. Egyszerűen jobban mutat rajtuk a ruha,mint a ducikon, most komolyan:

[link]

[link]

Vagy:

[link]

[link]

[link]



Egész egyszerűen jobban mutatnak a vékonyabbak. Amugy ezek a lányok legtöbbször tényleg alkatilag ilyenek..

2010. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
a vékony modellek
2010. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem is a modellek lényege az hogy vékonyak legyenek. Különben bárki lehetne modell.. Aki meg az az akkor tegyen is érte valamit. Egyértelmű hogy igy talán többen veszik meg az adott ruhát ;)
2010. júl. 26. 12:41
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
12:16-os! Tökéletesen egyetértek veled, bár ezért a véleményemért mindig kapok a fejemre, hogy én is diszkriminálom a ducikat. De nem arról van szó hogy bármi bajom lenne a molett nőkkel, egyszerűen csak a kifutóra nem valók. Nem véletlenül vékonyak a modellek, azért mert rajtuk bármilyen ruha jól áll, ennyi az egész. Van akinek az átlagos kifutó modell alkat is anorexiásnak számít pedig nem az.
2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!