Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányokhoz/Nőkhöz szóló kérés,...

Lányokhoz/Nőkhöz szóló kérés, kérdés?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni 2 olyan képet, ahol a ruhaösszeállítás szerintetek vonzó a másik nem számára, illetve 2 olyat ami szerintetek rátok jellemző?

Illetve véleményeznétek a szerintetek másik nemnek tetsző ruhákat? Valamint hogy tapasztaljátok, a ti stílusotok mennyire tetszik a másik nemnek?

Aki szeretné mind a saját korát mind pedig azt leírhatja hogy melyik korosztályra gondolt.

Köszönöm!

(ui.: Ha vannak rafkósabb lányok, az Éva kosztümöt most ne vegyük bele:) )



2020. márc. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Ez teljesen én lennék stilusilag HA meglenne hozzá az alakom haha;3 szerintem vonzò de megse olyan nagyon kihivo.


[link]

[link]

[link]

2020. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ami bejön a legtöbb férfinek az az egyszerű stílus (legalábbis azoknak akik nekem bejönnek de ez nagyon szubjektív dolog):

[link]

[link]

Az én stílusom ilyen, eléggé basic:

[link]

[link]

De tudok ilyen is lenni ha olyan kedvem van (meg most pl karantén alatt a 4 fal között olyan is mint egy hajléktalan :D):

[link]

2020. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kettőtöknek a választ:)

Talán kicsit több válasszal reprezentatívabb lett volna a kérdés, na mindegy ha így alakult legalább írok én is.

Elsőnek köszönöm a választ. Biztos megvan a közönsége ezeknek a ruháknak is. Az alakoddal pedig most tudsz foglalkozni, ha már "karantén" van hozd ki a legtöbbet.

Második, neked pedig nagyon köszönöm a választ:)

Nekem is az egyszerűbb, "basic"-abb cuccok tetszenek, bár amiket linkeltél, igazából kb. én is lehetnék(annak ellenére hogy nem vagyok nő/lány) legalábbis a fehér póló tipikus, viszont ezt a bokanadrágot én nem szeretem... eddig még sose gondoltam, hogy uniszexen öltözködöm :)

Hajléktalan kinézettel sincs baj. Picit zsíros haj feltűzve, bő melegítőnadrág, trikó vagy nagy belebújós mackó felső is tud aranyos lenni. Nem első randin persze, hanem ha otthon vagytok. Látszik, hogy ember vagy, és nem akarsz mindig tökéletes lenni:)

Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :)

2020. márc. 29. 10:13
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem a férfiakat annyira nem érdekli a ruha. Csomó, számomra közönséges "olcsónős" ruha bejön a férfiaknak, mert "csajos" és szexi. A pasik nem olyan jók az öltözködésben és divatban, így nem igazán az ő ízlésük alapján értékelem a saját stílusomat sem.


Elég basic stílusom van, nem sok színt hordok, szeretem az egyszerű, letisztult, kicsit maszkulinabb dolgokat.

A farmer+póló pároson kívül kb ilyesmiket hordok a mindennapokban

[link]


[link]


[link]


[link]

2020. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó:)

Bár direkt nem affelől érdeklődtem, hogy mennyire értenek a divathoz a férfiak, mert biztos fele annyira sem mint a nők. Az értékelést pedig nem is "vártam el", csak hogy a tapasztalatotok alapján mennyire vonzó a másik félnek(egyáltalán nem, nagyon stb.).

Rövidre fogva picit belekötök abba amit írtál(nem támadó szándékkal):)

"férfiakat annyira nem érdekli a ruha" azért biztos érdekli őket, ha vannak preferáltabb ruhák. Én még egyik férfi ismerősömtől se hallottam, hogy szexi lenne a "boyfriend" nadrág, vagy de jól nézne ki.

Ami divatos az pedig nem feltétlenül néz ki jól vagy ízlésesen, tehát a divatosság nem rejt magában semmit szerintem, csak azt hogy mennyit vagy képes kifizetni egy adott termékért adott időközönként.

Köszönöm a te válaszod is:)

2020. márc. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!