Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fodros ruha milyen...

Ez a fodros ruha milyen testalkathoz passzolnak?

Figyelt kérdés

Annyira tetszik ez a ruha, de nem tudom, hogy megrendeljem-e. Van egy kicsi túlsúlyom...de dolgozom rajta. 176 cm vagyok es 88 kiló. A testalkatomat széles csípő es nagyobb mell (C) jellemzi. Mit gondoltok? Ne álltassam magam, hogy bárhogy is állna?


[link]



2020. ápr. 3. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon jól állna, derékben szűkített így vékonyítana, másrészről meg a fodros ruha kompenzálhatja a túlsúlyt. Ami szerintem előnytelen lehet az az ha nagyon vastag a karod az ronthat az összhatáson. Ugyanígy a lábakkal. De tarts ki és érd el a célod!
2020. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez a fazon kifejezetten a csípöt és a mellet erösíti, azaz még szélesebbnek tünsz benne, a homokóra alkathohz még rendben lenne, de csak aránylag vékony valakin mutat.
2020. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Még kétszer átgondolom ezt a vásárlást. Esetleg más véleményét is szívesen meghallgatom.

Megragadom az alkalmat, hogy megkérdezzem mit gondoltok erről a ruháról is. Már régóta vágyom egy ingruhára, de szintén nem tudom, menne-e az alakomhoz. Ide most ezt a gyönyörű lazac színűt linkeltem, de erősen vetekszik a kék változatával is.

[link]

2020. ápr. 3. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet elönyös, a vékony csíkok nyújtanak, és ha a derekát behúzod, karcsúsít, de csak akkor rendeld meg, ha garantáltan vissza lehet küldeni nemtetszés esetén, mert csak akkor tudod megmondani, hogy tetszik-e magadon, ha felpróbáltad.

Én személy szerint ingruhának sosem érzem magam jól, annak ellenére, hogy kifejezetten tetszenek.

2020. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia hasonló vagyok mint te, csak nálad kisebb mellekkel. Imádom a hosszú ingeket ingruhakat és derekban vagy mell alatt elvagott ruhákat. Szerintem jol állnak.

Pl. Ilyeneket hordok, ha ruharol van szó.

Jobban is áll nekem, mint a vékony modellnek.


[link]


[link]

[link]

2020. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fodros ruha nagyon erősíti a mellett, ezzel a mintával meg főleg felhívja a figyelmet arra a területre.

Az utolsó válaszoló által linkelt ruhák kövérítenek.

2020. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most meg ezt láttam meg:D Aki idetéved, annak szívesen fogadom a véleményét:D


[link]

2020. ápr. 6. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy nem rossz ötlet, a vonalvezetése egyértelmüen nyújtja az alakot, az öv hangsúlyozza a derekat.
2020. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!