Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Puma cipőkről mi a véleményetek?

Puma cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Találtam egy Puma sportcipőt ami tetszik de nem ismerem a márkát így nem tudom milyen minőségű.
2020. ápr. 4. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy manapság milyen, azt nem tudom. De azt igen, hogy a 80-as évek közepén volt a "puma pelé Rio", ami nagyon szép, kényelmes, tartós cipő volt. Aztán 90-ben volt egy magasszárú fehér pumám, aminek a talpán módosították úgy, hogy puha szivacsos részt kapott. Ez viszont viszonylag hamar tönkre ment. Régóta a testvér márkát hordom...
2020. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én már több mint egy éve hordom a puma cipőmet és semmi baja.
2020. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos gyűjtögető vagyok, és a sportcipőket gyűjtöm. (lassan már nyithatnék egy sportcipőboltot) Sok puma cipőm van, és van amit hordok is. Elég sokáig bírják, kényelmesek. Bár minden márkás cipőnél, legyen az Puma, Adidas, Nike stb, vannak amikor nem kényelmesek. De vannak amik évekig hordhatóak.
2020. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Trinomic talpas modellek (is) elég jók. Például a Blaze.
2020. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 4. 15:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Puma XR Hard néztem én
2020. ápr. 4. 15:08
 7/7 A kérdező kommentje:
RS-X Hard drive
2020. ápr. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!