Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszene nektek egy lány...

Tetszene nektek egy lány tipikus, hercegnő ruhában?

Figyelt kérdés

Hosszú szoknyás, fűzős ruhára gondolok tiarával, magassarkúval, mint a tizennyolcadik században.


18/L



2020. ápr. 7. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha még a 19. századba lennénk tetszene. Én is rajongok a viktoriánus korabeli ruhákért, de jelenleg nem hinném, hogy túl nagy népszerűségnek örvendenél benne.

A tiara egyébként gyerekes, hacsak nem feltűnő hajcsatot értettél alatta.

Magassarkút mindenki hordhat.

Fűzőt feltételezem a modernre gondoltál, a régiek amiket akkor hordtak borzasztóan kényelmetlenek és egészségtelenek voltak.

A fiúk nagyrésze egyébként utálja már a maxiszoknyát is, egy 3 rétegű hosszút meg pláne :D

Nyáron pedig megfőlnél benne.


Ha egyszer látok ilyent az utcán betudom annak, hogy biztos szülinapos, vagy ilyensmi. Ha többször akkor gyanakodnék arra, hogy mentálisan gondba van, és leragadt 5 évesen a hercegnőknél - erről pedig A tett című sorozat jut eszembe Gypsy Blancharddal, aki 18 évesen is hercegnőnek öltözött, megfelelő szociális közeg nélkül nem tudott leszokni a gyermeteg dolgokról.


18/l

2020. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ebben igazad lehet, lehet jobb lenne valami fűzős, rövid szoknyás ruha, mondjuk valami ilyesmi:


[link]

2020. ápr. 7. 09:40
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Hacsak nem szalagavatón viselné, azt gondolnám, hogy bolond szegény. Ha a 18. században élnénk, biztos tetszene, ha szép is mellé
2020. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Amit linkeltél, az a 2000-es évek gótjai között volt divat (bár akkor is nevetséges volt.) most meg aztán pláne
2020. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha herceg volnék szmokingban egy bálon akkor biztosan.
2020. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de nekem tetszene!
2020. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Mivel nekem a fiúk tetszenek, csak arról tudok nyilatkozni, de igen, tetszene egy fiú "hercegi" ruhában, pl. Szerelmes shakespeare jelmezei, Egyszer volt hol nem volt jelmezei nagyon bejönnek, és persze a 19. századi vitézkötéses huszár egyenruhák is.
2020. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Imádok hasonlóan öltözködni, aminek a szubkultúrám miatt megvan a miértje. Nem érdekel, hányan nevezik gáznak 😁. Ami derékban szűkített, fűzős, csipkés, fekete, vagy nyomokban tartalmaz feketét, az számomra már tökéletes. Bár a 18. század helyett a “sötét középkor”, reneszánsz, vagy a 19. század viktoriánus formatervezéseit preferálom, közelebb állnak a szívemhez.

Viszont hosszú, földig érő szoknyát csak akkor veszek, ha tényleg ki kell öltöznöm. Melegebb napokon, hétköznapon sokkal szívesebben viselem hasonló szabású és stílusú ruhák mini verzióit. Nem születtem túl magasnak, így ezek sokkal jobban állnak.

Nagyon tetszenek a különböző fejdíszek is, - nem konkrétan tiara, hanem az én esetemben egy szép kalap, olyan koronára emlékeztető kis dísz a hajban, ami bármikor megállja a helyét.

2020. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tetszene, bár én inkább a lazább öltözékeket kedvelem. De természetesen nem lenne akadály, ha a lány így öltözne.
2020. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 opened paradise ***** válasza:
A linkelt ruhadarab nekem kifejezetten tetszik! Ha nem is utcára,mert ez így magában inkább a hálószobához passzol számomra.
2020. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!