Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom megmondani egy...

Hogyan tudom megmondani egy calvin klein boxerről hogy eredeti-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 00:27
 1/7 anonim válasza:
Miért fontos, hogy eredeti e, ha ugyanúgy néz ki?
2020. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert koránt sem ugyanaz a minőség es kényelem lesz
2020. ápr. 8. 12:24
 3/7 anonim válasza:
Hát ja, ez jogos.
2020. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyag, varrás, címke.
2020. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről veszed
2020. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az anyag varras címke is maximálisan rendben van mondhatni megszokott, ezt az aboutyourol rendeltem és eddig mindig made in bangladesh volt kost meg made is vietnam, utána néztem es akár sri lankán is készülhetnek és ezért ijedtem meg,
2020. ápr. 9. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, About You-ról nem kapsz hamisat.


Aki meg a "miért számít, ha ugyanúgy néz ki" hozzászólást írta... Inkább hagyjuk is...

Van itthon hamis CK boxerem. Anyám hozta nekem Törökből...(Nem kértem). Egyszer sem volt rajtam, pedig ~90%-ban úgy néz ki mint az eredeti. Szerintem senki nem mondaná meg, hogy hamis. De akkor sem hordom. Elvek. ÉN tudom, hogy nem eredeti. És az őrületbe kergetne, ha hamis dolgokban kéne járnom.


Sőt, előbb hordanék egy 1400 forintos H&M pólót, mint egy kamu bármit. (CK-t, Hilfigert, Ralph Laurent, akármit.)

2020. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!