Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az új bőrcipő kicsit...

Ha az új bőrcipő kicsit szoros, és kicsit nyomja, töri oldalról a kislábujjam, attól még idomulhat a lábamhoz, vagy kuka?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a bőrcipő idomulhat a lábhoz. Ez még lehet jó, vagy rossz cipőt vettem? Az eggyel nagyobb túl nagy lett volna. Sajnos a cipőboltban még nem derült ki, hogy nem jó.

Másik fazonú cipőre biztos nem cserélnék ki nekem, ugye?

Egy kis boltban vettem, nem az áruházban, ahol 30 napig bármit vissza lehet vinni.



2020. ápr. 9. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne zoknival vedd fel hanem harisnyával, az vékonyabb így nyersz egy kis helyet.

F

2020. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nekem legalábbis sokszor volt, hogy szorított a cipő, amit felpróbáláskor annyira nem is éreztem, csak amikor elkezdtem hordani. Az eggyel nagyobb meg lötyögött, kiléptem belőle, úgyhogy azt eszembe se jutott megvenni.

Egy idő után tök kényelmes lett és nem is értettem, hogy hogyan szoríthatott először. De nekem egyébként műbőrrel is így volt.

Ha hordtad, akkor is vissza lehet vinni 30 napig? Szerintem nem. Max. ha hibás a cipő.

2020. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!